Sayfa 413/428 İlkİlk ... 313363403411412413414415423 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

sn. dragon bir alt sayfa dediğiniz 2022 yılına ait tablo (151 dediğiniz)

ama orda yine yükümlülükten bahsedilmiyor,bir üstteki ile aynı, siz bir şeylere yanlış bakıyorsunuz sanırım

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    sn.hayek,
    Finansal Tablolar ve Dipnotlar sayfa 51de, döviz kurundaki artışın özkaynaklara ve karlılığa yapacağı etki (%10 luk bir artış 156 Mio TL artış sağlıyor) anlatılmış fakat bir sayfa sonrasında da, kur artışının şirketin yükümlülüklerini de hemen hemen aynı oranda arttıracağı (%10 luk bir artış 151 Mio TL yükümlülükleri arttırmakta) yine tablo şeklinde izah edilmiş.
    Bu durumda, kurdaki artışın şirkete karlılık anlamında ekstra bir katkı sağlamayacağı görülüyor. Siz aksini iddia etmiştiniz. Lütfen bu tezinizi neye dayandırdığınızı açıklayabilir misiniz??

2. Kurumlar vergisinin 5 puan arttırılması finansal kiralama şirketlerinde % 30 yapılması kısa vadeli bir baskı ve düzeltme hareketi oluşturdu...

6 aylık bilanço iyi gelirse hepsi ortadan kalkar...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. % 66.66666666 bedelsiz pay verme kararı alındı bugünkü genel kurulda...

Ve tavan oldu yine

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Eve geri döndüm çalı arkasında idim devam simit 10 tl vakfin kaç tl

Beklentiniz ne arkadaşlar ,, dolar ve enflasyonun yaninda vkfyo nun gazıyla eski zirvesini görürmü . Yani 12 - 13 . Herkes 2 nci bilanço ve yeni gelen bedelsiz haberi ile bi ivmelenmede hizli hareket bekliyor.

6. Hislerim, bedelsizin arkasından bedelli gelecek diyor. Ancak bunlar olurken hisse fiyatı nasıl seyreder, bilmem.

Alıntı Originally Posted by canalay Yazıyı Oku
    Beklentiniz ne arkadaşlar ,, dolar ve enflasyonun yaninda vkfyo nun gazıyla eski zirvesini görürmü . Yani 12 - 13 . Herkes 2 nci bilanço ve yeni gelen bedelsiz haberi ile bi ivmelenmede hizli hareket bekliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ama hisse de bir yorulma belirtisi var

kısa vadede dinlenme orta vadede hareketin devamı düşünülebilir

başarılı bir yatırım oldu bizim için

900 milyon ve üzeri kar beklentimi sürdürüyorum
    syın hayek 900 milyon kar beklentiniz yıl sonumu yoksa 2.çeyrek mi? birde dayanağınız nedir.şahsen ben geçen yılki performansı gösterecekse sonu 2,5 milyar kar bekliyorum saygılar..

8. Abartmasak mı

Sayfa 413/428 İlkİlk ... 313363403411412413414415423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •