Sayfa 414/428 İlkİlk ... 314364404412413414415416424 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Abartmasak mı
    Vakfn 2023/1 ceyrekte 245 milyon kar ile 2022/1 çeyrekte 49 milyona göre 5 kat kar açıklamış. 2022 yıl sonuna göre ise 10 kat kar açıklamış büyüme hızının iyimser aynı hızla devam edeceğini on görürsem 1.8 ile 2.5 milyar arası kar gelme potansiyeli taşıyor. Önemli olan bunun bilançosu normal şirket gibi değil çok anlsmiyorum.bilen birisinin yorumu önemli.birde sayın hayek yıllık mı 900 milyon yoksa 6 aYlikta mı hala çözemedim.ne den istiyor tam olarak..yardımcı olursanız sevinirim.

2. Son bddk raporu da gösteriyor ki finansal kiralama şirketleri kârları artarak devam ediyor.

6 aylıkta rekor kâr beklentisi devam ediyor. Sadece bu çeyrek 500milyon üzeri kur farkı geliri de yazacağını düşünürsek 6 aylık 1 milyar civarı kâr beklentim var.

Ytd

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    Son bddk raporu da gösteriyor ki finansal kiralama şirketleri kârları artarak devam ediyor.

6 aylıkta rekor kâr beklentisi devam ediyor. Sadece bu çeyrek 500milyon üzeri kur farkı geliri de yazacağını düşünürsek 6 aylık 1 milyar civarı kâr beklentim var.

Ytd

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ağzın bal yesin.1 milyar kar açıklarsa 15 tl olmasi gerekir.yil sonu ise pd 20 milyar olmalı ama sabredenleri olur

4. Burada gaz verildikçe çakıyorlar kağıdı

5.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Burada gaz verildikçe çakıyorlar kağıdı
    Devam ……..

6. Arkadaşlar %66 bedelsiz kar payı verdikten sonra hisse bölünecek mi normal bedelsiz gbi bilgisi olan var mı bn anlamadım

7.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar %66 bedelsiz kar payı verdikten sonra hisse bölünecek mi normal bedelsiz gbi bilgisi olan var mı bn anlamadım
    kar payını hisse senedi olarak vereceğim diyorlar, bedelsiz sermaye artışı yani. YTD

8. E yine tavan oldu bu

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 414/428 İlkİlk ... 314364404412413414415416424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •