Sayfa 214/428 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1. Fena yerden kapamadı düşüş trendini kesti gibi duruyor bayram sonu hayırlısı olsun hakkımızda

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. yusufcuk dojisi

3.  Alıntı Originally Posted by 666Azazel Yazıyı Oku
    yusufcuk dojisi
    Yav he he yusufçuk dojisi, hemen mecburi 2 kademe çıkınca yükselecek diye yazında buralarda bir 2. dip daha yapsın.

4. Ne boş adamsınız ya....

5.  Alıntı Originally Posted by 666Azazel Yazıyı Oku
    Ne boş adamsınız ya....
    Senden doluyuz merak etme, bizde hata yaptık grafiğe göre konuştuk, bunların ne yapacağı belli olmaz, vebale girme. Yükselirsede hep beraber seviniriz. Boş adam değilsen dikkate alırsın.

6. bende zarar ettim bu hissede hemde 2 kere bence fazla şans zorlanmamalı bu hissede. çünkü tam kumar hissesi olmuş. ne teknik ne temel hiçbişi sökmüyor. malı varsa dibine kadar basıyor....... devlet hissesi bu üçkaatçı adama adeta teslim edilmiş.. böyle adamlar borsadan defaolup gimeden ne adam gibi şirket arz edebilrisiniz nede yatırımcı gelir. zaten gelmiyor rezil biste...

7. Bu forumda en sevmediğim söz "boş adam" sözüdür. Hatta bence hakaret tabi.
    Bu söyleneceğine karşı çıkılan düşüncenin sebepleri izaha çalışılsa keşke.

Bu arada yusufçuk doji olduğuna emin misin sayın 666Azazel?

Bense bunun eğer teyit olursa kros hamile boğa olabileceğini düşünüyorum ancak. Yusufçuk olması için dojinin önceki günün gövdesi içinde kalmaması gerekir.

Hedef fiyat vb. vermiyorum. Formasyon kesin de demiyorum. Teyit gerekir.
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

8. Gerçekleri söyleyince boş adam mı olunuyor ? yusufcuk dojisi diğer dojiler bilmem ama. bu kağıt vkgyo ile birlikte hareket ediyor yeride hep vkgyo nun altıdır diye yazmıştım. vkgyo nun altında 10-20 kademe arasında hep hareket etmiştir.
    şuanda vkgyo nun altında. hisseden çıkarken bunu belirtmiştim zaten. ya orada kalır yada düşüş devam eder diye.

bu hisse beklentiler ile hareket etmiyor ne beklentisi vardı da 1 den 2.80 oldu sonra beklentisi vardı da 2 den 5.5 oldu. kafalarına göre ya aşağı basacaklar yada yukarı olay bu kadar basit.

Sayfa 214/428 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •