Sayfa 320/428 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1. dönemsel iş hacmi % 158 artmış sektörün çok ilerisinde büyüyor fiyat çok düşük kaldı

2.  Alıntı Originally Posted by sony01 Yazıyı Oku
    Bu hissenin ederi bu mu..
    Rekor işlem hacmi yap, son altı ayın tık yok... Ağırlıklı ortalaması 1.55 Kapanış 1.50...yorum yok..
    Tahminimce kağıdın speği zamanında kağıdı fiyatlayamadı daha sonra dövizdeki artışa malda yakalandığı için döviz bazında çok içeri girdi hem kendini batırdı hem de kağıdı rezil etti. şimdi %10 marjda doldur boşalt yaparak kazanmaya çalışıyor olabilir topu topu 30 milyon civarı lot var ama malı kaptırma riski de var. çok dikkatli olmak gerekir diye düşünüyorum çok oynak bir kağıt, düşüşlerde satış fırsatı vermiyor, kendi düşüncelerim olup yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır

3. Senin gecmisini s.....mmmmm. Aq kagidi....ilk sen dus g..t kagit...ne adi bir kagida bulastim.goren endeks kagidi sanacak...

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu kagit hakkinda bilgi verecek arkadaslar kar ustune kar yapan sirket bedelsizde verdi...derdi ne bunun...

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Gap var dedim 1.25 te hani nerde dedin bana 1.53 ten çaktın bize malları geldin indin gap ı kapattın bizde zararla çıktık alacağın olsun hakkımı helal etmiyorum sana

6.  Alıntı Originally Posted by drk76 Yazıyı Oku
    Gap var dedim 1.25 te hani nerde dedin bana 1.53 ten çaktın bize malları geldin indin gap ı kapattın bizde zararla çıktık alacağın olsun hakkımı helal etmiyorum sana
    Kendi adıma tebrik ederim sizi gapı gördünüz ve aylar sonra şimdi kapattı. Bundan sonra yorumunuz nedir? malum bilanço bölünme vs. güme gitti kur aldı başını gidiyor

7. Hiç ses yok kimse kalmadı mı ne? Hiç merak etmeyin bu konjonktürde ky dan alınamayan kağıt hiç alınamaz , aksine uzuncular üşüşür , nerden baksanız iş çıkmazda zaman aleyhine işliyor uyarması bizden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. şirketin döviz pozisyonu tam olrak nedir arkadaşlar bilen varmı 54.milyon gözükmekte foreksde

Sayfa 320/428 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •