Sayfa 5/15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 115 madde; 33 - 40 arası.

Konu: teknik merkezi 2 mi ki bu ne ki

1.  Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    Benim penceremden yerel tepe noktası görülmedi henüz , o yüzden saatlik sistemleri çalıştırmak su sıralar gereksiz testereye sebep olabilir

Yakın gelecekte çalıştırılır belki görünüme göre
    Şu saatten sonra saatlik sistemleri çalıştırmak makul

Pull back beklentisi olabilir ancak ben zannetmiyorum

Saatlik sistemlerin ne olduğunu söylememe gerek yok herhalde

Kapanma noktasıni bilemem zamanla olgunlaşırsa (ki mutlaka olgunlaşır)

O olgunlaşan görünümü de ben analiz edebilirsem eğer , görünüm değerlendirmesi yapilabilinir

2. görünüm değerlendirmesi

2 temmuzda 100,500 ile tepe yapan bist100 için 12 temmuzda saatlik sistemlere uyulmaya başlanabilir cümlesinin matematiksel sonucu şu : gelen 6 adet yanlış sinyalin 4 ünü savuşturmak

sinyal 5 zarar yazar , sinyal 6 sinyal 5 in zararını kapamış ve şu an için karda İMİŞ GİBİ gözüküyor

köpürtme bölgesindeyiz

83 den 100,500 e gelen endekse ralli diyemeyen ama 97-99 hareketine ralli diyen küçük yatırımcı demiyeyim de küçük akıllı yatırımcılardan değilseniz aylık indikatörün gereğinin gerçeklesecegini net görürsünüz

sonuç olarak 4 feyk sinyal atlatıldı

5 inci zarar yazdı

6 ıncı ise 5 in zararını kapayıp kar yazdı gibi gözüküyor

anlayacagınız ortada bi numara yok

du bakalım nolcek

bireysel olarak köpükle möpükle uğraşmayı sevmediğim için Long tusuna çoktan kilidi atıp yani silip gözlemci olmayı daha doğru buluyorum

3. aylık indikatör dışında yukarıda yazdıklarımın altını dolduran farklı bir teknik görünüm var mı ? evet var

kırmızı yeşildeyse ve mavi yeşildeyse olmak üzere iki parçalık bir bakış , ŞİMDİLİK piyasa tarafından sahneye konulacak olan son tiyatro bu gibi gözüküyor

bye bye

4. Daha şarkı bitmedi

5. Dolar tarafinda ise

Forex de kabaca 5.65 - 5.75 bandında çok ciddi işlem döndü

Bistte İki uzun vade indikatör balatayi sıyırma bölgesine doğru gelmesinin yanı sıra

dolarda yukarıdaki banttan o kadar olmasa bile 6.8-7.2 bandında gördüğüne yakın işlem var

Düşen trend içerisinde ise son üç dört yılın en iyi hacmi bu

Puzzle in parcalari birbirini tamamlıyor

Bist100 e bakınca Koy stobu 104 e tak sepeti koluna herkes kendi yoluna diyorum

Yukarıdaki şişko da onu mu demek istiyor ki acaba

6. İflas eden Yahudi zorda kalınca eski alacak defterlerini karistirirmis derler ya bizimkisi de o hesap oldu

Aciklayayim

83 den 100 e kadar long yönlü düşünüyordum ve bunu da gerek bu topikde gerekse de sosyal medyada net bir şekilde ifade etmiştim

100 den bu yana da önce long yapmayı kestim sonrada short tarafta yerimi aldım

Eski alacak defterlerini karıştırırken yukarıda yazdıklarıma ilaveten bir alacak daha buldum

Şimdi Pala'nın bana borçlarını ve benim alacaklarimi sirasiyla yazayım

1) aylık indikatorum: son ödeme tarihi daha gelmedi ama hesap kesim tarihi çok yaklaştı bana ödeme yapması lazım palanin

2) yukarıda en son paylaştığım grafik : onun hesabı kesildi ama son ödeme tarihi yine gelmedi onun da payı var

3) dolar/tl kontratlar da ki işlem hacmi artisi : , bunun son ödeme tarihi yok istediği tarihte ödeyebilir ancak ticaret ahlakı gereği mokunu da çıkarmaması lazım

4) Amerikan tahvilleri : şimdi işin bu tarafına ben bakmiyorum Trump amuca bakıyor o konuda ben bişey yapamam ne zaman olursa o zaman dedi pala , tamam dedik onu kabul ettik hadi

5) bir de terrence laundry dan emaneten aldığım zamana dayalı bir şey vardı , onu da önümüzdeki hafta sonu itibariyle bana geri vermesi lazım pala nin

Yani anlayacağınız alacak çok
    Son düzenleme : viper; 19-07-2019 saat: 01:41.

7. ****1******

Sayfa 5/15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •