Anket Sonuçlarını Gör: 23 Haziran Seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
473. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Ekrem İmamoğlu/CHP

380 80.34%
  • Binali Yıldırm/AKP

74 15.64%
  • Necdet Gökçınar/Saadet Partisi

14 2.96%
  • İlker Yücel/Vatan Partisi

5 1.06%
Sayfa 11/130 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1035 madde; 81 - 88 arası.

Konu: 23 Haziran 2019 seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

1. 19 mayısı en iyi şekilde kutlamak istiyorsanız PAZAR günü saat 18.00 de İstanbul-Suadiye Işıklarda başlayacak Kadıköy Belediyesi, Bağdat Caddesi yürüyüşünde buluşalım...

16 milyon İstanbullu hep beraber fiziksel olmasa da kalben, coşku ve her şey güzel olacak sloganları ile hep beraber yürüyelim...

Gelemeyenler de açsınlar KRT TV, TELE1, HALK TV yi oradan izlesinler coşkuyu ve kalabalığı, insanların sel gibi akmasını...

2.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    AKP, ABD ve İsrail projesidir, proje bitene kadar AKP iktidarda kalacak…!

https://www.gazeteinsan.com/politika/42526/
    O yüzden abd ile sorun yaşıyoruz di mi.o y7zden pkk İmamoğlu nu destekliyor.

3. Sorun varmış gibi gösteriliyor...Yersen...Borç almak için kapılarındayız her gün...

4. Bunlar saman altından su yürütüp hep bilmeze yattılar ama bundan sonra kimse inanmıyor, halk gözünü açtı,

5. Binali Bey e oy verenlerin bu başlık da yazmaya hakkı yoktur. Binali Bey hakkında olumlu bir şeyler yazarsanız hemen AKtrol ilan edilirsiniz ve dışlanırsınız. Hatta hakaret edilir size, cevap verince de AKP li hırsız ve hain ilan edilirsiniz. O yüzden bu seçim anketi başlıkları çok demokratiktir. Herşey güzel olacak diyenlere İnşaallah diyerek iştirak etmeli..

İstanbul belediye başkanlığı seçim anketine bir İzmir'li olarak neden katılayım?
    Ankete sadece İstanbul'da yaşayanlar katılmalı.(bence)

Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    Binali Bey e oy verenlerin bu başlık da yazmaya hakkı yoktur. Binali Bey hakkında olumlu bir şeyler yazarsanız hemen AKtrol ilan edilirsiniz ve dışlanırsınız. Hatta hakaret edilir size, cevap verince de AKP li hırsız ve hain ilan edilirsiniz. O yüzden bu seçim anketi başlıkları çok demokratiktir. Herşey güzel olacak diyenlere İnşaallah diyerek iştirak etmeli..
    Forum kurallarına uygun, karşılıklı atışmaya & tahrik etmeye sebep olmayacak her türlü paylaşım yapılabilir, hangi partiden olunduğunun bir anlamı yok. Aksi bir durumla karşılaşırsanız yönetime bildir ile bizlere iletebilirsiniz. Gerekli inceleme ile gereken yapılacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. nerede abim öyle bir yaklaşım. iki kelam etsen Aktrol ve hain yaftası yakıştırırlar. Misal bak adilik yapma diye haddini bildirmiş bir arkadaş bir arkadaşa.. Ben İmamoğlu hakkında konuşmam, çünkü tanımam, tanımıyordum da, 6 ay oldu tanıyalı, ne iş yaptığını bile bilmezdim. İstanbul kıymetli.. Hayırlısı olsun.. Bence bu tip başlıklarda sadece aynı düşünen insanlar paylaşım yapmalı. Tartışmalar kavgaya dönüşmesin...
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Forum kurallarına uygun, karşılıklı atışmaya & tahrik etmeye sebep olmayacak her türlü paylaşım yapılabilir, hangi partiden olunduğunun bir anlamı yok. Aksi bir durumla karşılaşırsanız yönetime bildir ile bizlere iletebilirsiniz. Gerekli inceleme ile gereken yapılacaktır.

Sayfa 11/130 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •