Special Days Image

Anket Sonuçlarını Gör: 23 Haziran Seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
473. Bu anket için oy kullanamazsınız
Sayfa 42/130 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon
Arama sonucu : 1035 madde; 329 - 336 arası.

Konu: 23 Haziran 2019 seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by realist34 Yazıyı Oku
    69.069 oyla seçimi alır Başkanım
    yok o toplamda akp den chp ye kayacak oy sayısı
    başka partilerden ve oy kullanmayanlardan geleceklerle birlik farkın 500.000 e dayanmasını bekliyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. İnşallah büyük başkan ��

İntihar edenlerden haberleri varmıdır akp seçmeninin ben onu bilemedim.

Hani özgür basının olduğu zamanlarda kasa fırlatılmıştı ya.Ondan yani.

Zorda olanlara Tanrı yardım etsin temennim.

Lakin ekonomi iyi olmalı ki sokaktaki vatandaştan ses yok.Dış güçler var kafada.

Bende geçmişte yoklarmıydıki? Diye sorunca yokmuş.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Refarandum için yapılan Hisse.Net anketin de oy kullanan sayısı 997
    Sadece AKP nin aldığı oy 297 (MHP liler Hayır demişti)
    Ona göre bugün anketimiz de alması gereken oy sayısı 94 kişi olmalıydı
    Fark=94-45=49 kişi
    Nerde bu 49 kişi?
    Ya borsayı bıraktılar artık Hisse.Net e uğramıyorlar yada bu seçim için AKP i bıraktılar

saygılar/başarılar
    Çok değerli Tengri Han; sanırım bu bölüm referandum ve siyasete ayrılmış .Bu sebeple değerli yorumunuza yorum yapıyorum.AKP'ye oy veren nerede bu 49 kişi diye sormuşsunuz...Şüphesiz,az çok gerçeği görüp veya artık onların da ekonomilerine darbe yemeleri sonucu vazgeçmiş olabilirler.Ancak,etrafımda gördüğüm birçok bahse konu partiye oy veren kardeşim hiç vazgeçmiyorlar.İşte benim öbür dünyaya daha çabuk gitmeme de bu sebep olacak.
    İstediğin kadar anlat,ülke yıkılsın, millet açlıktan biribirini yesin ama onlar için hiçbirşey farketmiyor.Ben Trabzon Sürmene'liyim.Bugün ODATV gazetesinde Ekrem İmamoğlu'nun kazanmasıyla" Yunanlı kazandı"manşeti atarak İmamoğlu nezdinde Trabzonlu'ları Yunanmış gibi gösteren ********in Rus asıllı Pontus Rum'u olduğu belli oldu ve Dışişleri bakanı M. Çavuşoğlu ile birlikte çekilmiş fotoğrafı yayınlandı. Bunun ne anlama geldiğini anlamak zor mu?

Borsanın bu denli düşmesiyle ben de gerçek anlamda mahvoldum.Tam anlamıyla çöktüm.Ancak,tüm hisselerim sıfırlansın.Tamamıyla biteyim ama şu ülke yine eskisi gibi gerçek değerlerine sahip çıksın. Eskisi gibi yine birlik olsun.Alavere dalavereci tüm siyasetçileri siyasetten kovsunlar.

Herşey malum partiye hala oy verenlerin elinde.Ülkeyi kurtaracak da batıracak da onlar.Allah onlara aklıselim versin.Onlara gerçekleri görme basireti versin.İnsaf versin.Sağduyu versin.Versin ki hep beraber kurtulalım bu AKP esaretinden.Yeter artık,yeter !

5. Yoldaş Behzat
    Satır satır,kelime kelime, virgülüne kadar imzamı atıyorum gönderinizin altına...
    Gönderinize küçük bir ek yapmama ltf müsade buyrun;1 oy fark olsun bizim olsun...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

O inat edenler din elden gidecek diye bakıyorlar.

Zaten onların oy verdikleri yüzünden dinden soğuyan çok oluyor.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Yoldaş Behzat
    Satır satır,kelime kelime, virgülüne kadar imzamı atıyorum gönderinizin altına...
    Gönderinize küçük bir ek yapmama ltf müsade buyrun;1 oy fark olsun bizim olsun...

saygılar/başarılar
    14 bin oy kabul görmedi 1 oy hiç kabul görmez :
    şayet isatnbulda yaşayan vatandaş hala gözleri ve kulakları iyi duymuyor ve gerçekleri göremiyorsa :
    ne desek boş akp ve mhp başkanları kabul etmesi için 1 degil 1 milyon ile ekrem imamoglu önde olması gerekiyor yani adil bir şekilde maç yönetlmiyor hakemleride yeneceksin..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. TV lerde , gazetelerde anketler yine yayınlanmıyor hiç...

Nedeni sizce de belli değil mi ? Önde olsalar yayınlamazlar mı ?

Sayfa 42/130 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •