Special Days Image

Anket Sonuçlarını Gör: 23 Haziran Seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
473. Bu anket için oy kullanamazsınız
Sayfa 46/130 İlkİlk ... 3644454647485696 ... SonSon
Arama sonucu : 1035 madde; 361 - 368 arası.

Konu: 23 Haziran 2019 seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

1. Seçimi kazandıklarına eminseler, panik neydi, oy kaydırma neydi,hatalı giriş neydi......hepsi belgeli..organize fetö..

2. Ben ömrüm boyunca bu fetöden bu kadar ekmek yiyeni görmedim.
    Dost olduklarında yediler düşman oldular hala yiyorlar.
    Ne zaman sıkışırlarsa sorunun sebebi fetö.Ye babam ye.

3. Herşey çok güzel kokacak...

İzmir 30 yıldır CHP'nin yönettiği bir şehir. Herşey neden çok güzel olmadı????

4. Ben İzmir liyim ve belediyenin uzun yıllardan beri çok kötü yönetildiğini hem görüyor hem biliyorum.Şu an İstanbul'da yaşıyorum ama her sene tatilimin bir kısmını mutlaka İzmir de geçiririm, oraya gidince nefes aldığımı, özgür olduğumu hissederim bana resmen terapi gibi gelir. Öncelikle şunu iyi irdelemeli insanlar, acaba İzmir, belediye hizmetleri konusunda bu kadar geride kalmasına rağmen her seçimde neden İzmir halkı aynı partiye oy vermekte, işte olayın özü burada. İzmir'li kendisi için en önemli gördüğü 2 şeyden asla ve kat a vazgeçmiyor, birincisi Mustafa Kemal Atatürk ikincisi özgürlüğü. İnanın geçen Eylül de gittiğimde körfez korkuyordu ama İzmir li için ne gam, dediğim2 şey olsun yeter. Sağlıklarla kalın.

5. Körfez kokuyordu yazacaktım, korkuyordu çıkmış, özür dilerim. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 46/130 İlkİlk ... 3644454647485696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •