Anket Sonuçlarını Gör: 23 Haziran Seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
473. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Ekrem İmamoğlu/CHP

380 80.34%
  • Binali Yıldırm/AKP

74 15.64%
  • Necdet Gökçınar/Saadet Partisi

14 2.96%
  • İlker Yücel/Vatan Partisi

5 1.06%
Sayfa 61/130 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1035 madde; 481 - 488 arası.

Konu: 23 Haziran 2019 seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    başkasının kendisi için ne istediğine sen karar veremezsin ki . Herkesin hür iradesi var . Kendine layık görmediğin şeyler kendine ait olduğunu sandıklarında da var , bu yüzden kendi kimliğini inkar edemezsin . Sen sensin, o da odur . Kimse kendi doğrulariyla bir başkasını yargılayamaz.

Kendi ailemin kiliseye gitmesini istemiyorum diye bir başkasının gitmesine karışamam, yahut çocuklarıma köpek eti yedirmek istemiyorum diye uzak doğulu 'lara düşman olamam . Yahut ben kendi ülkem için çalışıyorum diye bir japon 'un da benim ülkem için çalışmasını isteyemem.

Doğru tek ve biricik değildir, herkes kendi doğrularını yaşar ve kimse kimseye karışamaz. Kimse zorla bir başkasının hamisi olamaz .
    Bak bu söyleminizde haklısınız da, kimse kimseye kendi yaşam biçimini dayatmayacak, kimseyi de hor görmeyecek, her koyun kendi bacağından asılacak, herkes ektiğini biçecek.

2. Kıbrıs hakkında hakkı ödenmez kara oğlanın ama bu krizde onun döneminde yaşandı işte yanlışmı söylüyoruz? Esas mesele tek taraflı değil herkesin eğrisini doğrusunu kabullenmektir.
    Zamanında akepe Haburda davul zurna ile karşılama yaptı onuda lanetledik ama günümüzdeki tablo tam tersine döndü, artık futbol takımı gibi parti tutmayı bırakında siz açın gözünüzü.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bak bu söyleminizde haklısınız da, kimse kimseye kendi yaşam biçimini dayatmayacak, kimseyi de hor görmeyecek, her koyun kendi bacağından asılacak, herkes ektiğini biçecek.
    Aynen öyle. İnsanların yanlış yapmaya da hakkı var . Sürekli mükemmel olmaya çalışmak insana sandığı kadar değer katmaz . Bırakalım herkes kendi yolunda yürüsün egrisiyle doğrusuyla.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku

Kıbrıs hakkında hakkı ödenmez kara oğlanın ama bu krizde onun döneminde yaşandı işte yanlışmı söylüyoruz? Esas mesele tek taraflı değil herkesin eğrisini doğrusunu kabullenmektir.
    Zamanında akepe Haburda davul zurna ile karşılama yaptı onuda lanetledik ama günümüzdeki tablo tam tersine döndü, artık futbol takımı gibi parti tutmayı bırakında siz açın gözünüzü.
    Ya aslında biz tek bir kriz yaşıyoruz. 1950 'lerde başlayan 58 'de moratoryuma götüren ve yıllar boyu artarak devam eden . Şu kişiyi bu partiyi suçlamanın pek manasi yok suçun çoğu halkta .
    Şark kurnazlığı yapan esnafa, sinyal vermeyen şoföre , aldığı krediyle oğluna spor araba çeken KOBİ sahibine , yalandan arazi gösterip hayali çiftlik kuran köylüye ne demeli. Elinde Kuran var diye , bir sümüklüye malını bağışlayan iş adamına ne demeli.
    Biz kendimizi düzeltmeden ne AKP si ne CHP si hiçbiri kurtaramaz bizi . Daha dün eyaletimiz olan kıçı kırık bir ülke dahi ambargo tehditi yapar , ite köpeğe maskara oluruz .

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ya aslında biz tek bir kriz yaşıyoruz. 1950 'lerde başlayan 58 'de moratoryuma götüren ve yıllar boyu artarak devam eden . Şu kişiyi bu partiyi suçlamanın pek manasi yok suçun çoğu halkta .
    Şark kurnazlığı yapan esnafa, sinyal vermeyen şoföre , aldığı krediyle oğluna spor araba çeken KOBİ sahibine , yalandan arazi gösterip hayali çiftlik kuran köylüye ne demeli. Elinde Kuran var diye , bir sümüklüye malını bağışlayan iş adamına ne demeli.
    Biz kendimizi düzeltmeden ne AKP si ne CHP si hiçbiri kurtaramaz bizi . Daha dün eyaletimiz olan kıçı kırık bir ülke dahi ambargo tehditi yapar , ite köpeğe maskara oluruz .

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bu görüşlerinize harfiyen katılıyorum...

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Onlar ülkücülüğü milliyetçiliği REİSE karşı olmak diye bilen zır cahiller komutanım. 3 adet kayınçomda onlardan anla artık.
    Benim için o dediğin kişi dışarının adamı 18 yıldır da aynı.

Neyi şimdiye kadar iyi yaptı?

Hala özelleştirme adı altında CUMHURİYET TÜRKİYE sinin fabrikaları satıldı.

Tarım ve hayvancılık ta ne katıldı ÜLKEME

Soruyorum ne?

Niye ithalat dayatılıyor ÜLKEME

Beton bizi kalkındırırmı yada o alınan borçlar ödenirmi?Borç alarak Osmanlı zamanındaki durumlara geri döndük.

Bilerek yapılıyor diyorum bu işler.

At gözlüğü sizlerde.Bir düşünün bakım.

Takım tutar gibi artık bakmıyorum bu olaya şahsım.

Ahanda 56 yıllık dinimi 55 yıllık partimi de bıraktım.

Ne iyi olmuş bir önceki yıldan.Faiz,enflafyon,işsizlik,üretim,demokrasi,hu kuk vb.

Bir de anektot aktarayım.

2 tane komşum var 2 side akp li.

Ve mahkemelik oldular.Biri akp de yönetici.

Diğeri bu ülkede adalet yok hakimlere savcılara da güvenmiyorum der.Niye dediğimde?

Onun tanıdıkları var der.Yahu hukuk var ona göre karar verir dedim.Yok yok ya dedi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    Dönme olduklarını biliyoruz.

hdp,pkk,ypg abd ve israil,rusya da dahil 50 ye yakın ülkede arkalarında.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 61/130 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •