Anket Sonuçlarını Gör: 23 Haziran Seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
473. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Ekrem İmamoğlu/CHP

380 80.34%
  • Binali Yıldırm/AKP

74 15.64%
  • Necdet Gökçınar/Saadet Partisi

14 2.96%
  • İlker Yücel/Vatan Partisi

5 1.06%
Sayfa 95/130 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon
Arama sonucu : 1035 madde; 753 - 760 arası.

Konu: 23 Haziran 2019 seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

1. Dışarıdan göründüğü gibi değil demek ki Gören bu arkadaşa biraz yardım edelim diyecek ....

https://t24.com.tr/yazarlar/mehmet-y...oyumu-al,22802

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    Bunu hangi parti gelirse gelsin heeeebsi yapıyor bea. Şimdiye kadar bir partiye sırtını dayayan kimler zengin olmadıki???
    Her gelen zaten yapıyor napalım benim hırsızım daha iyi anlayışındamısınız? bunu ister akp yapsın ister CHP yapsın devletin parasını iç etmiştir

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5.  Alıntı Originally Posted by erhan Yazıyı Oku
    Her gelen zaten yapıyor napalım benim hırsızım daha iyi anlayışındamısınız? bunu ister akp yapsın ister CHP yapsın devletin parasını iç etmiştir

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Orada hepsi yapıyor demişken senin hırsızın benim hırsızım nerden çıktı şimdi?

6.  Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    Keşke oğlunun. Görevli bir kişiye çarparak öldüren oğlunun cezaevinden hiç birşey olmamış gibi kurtarilmasini anlatsaydı. Karanlıklar yön etmeyeni . Sevsinler sizin çıkarsal karanlık ilişkilerinizi ....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Keşke oğlunun. Görevli bir kişiye çarparak öldüren oğlunun cezaevinden hiç birşey olmamış gibi kurtarilmasini anlatsaydı. Karanlıklar yön etmeyeni . Sevsinler sizin çıkarsal karanlık ilişkilerinizi ....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dirty cash, Mony talks..........Bu her zaman ve her yerde geçerlidir.

8. Kredi notumuz düşürüldü demek ki Berat Albayrak ın çizdiği pembe tablo doğru değilmiş. Sağlıklarla kalın.

Sayfa 95/130 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •