Sayfa 104/1000 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. Bugün swaplar %24 e çekilip tekrar repo ihalesi açılmasaydı borsa böyle düşerken temizinden 5,90 altına sürerlerdi doları.
    Yabancı maldan çıkarken yerliye hem senetleri kitliyor hemde doları en diplerden topluyor sağolsun damat.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. Buradan tepki gelir şuradan döner orada çift dip var derken derken 79.000 hayal değil.
    Ülkenin durumu üzücü.
    Borsa kur bir yerde sadece sayılardan ibaret ama ülke olarak toparlanmazsak sayıları okuyacak mecalimiz de kalmayacak.
    Çıktığı gibi düşer ama düştüğü kadar kolay çıkmaz yanılyormuyum

Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Suudiler ile değil katarlilar ile kankalar sadece, görüş birlikleri var

Eminmisiniz, zamanında otel kabulümüz bile var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bi de bi 10 milyar $ vardı galiba..

Bakanlardan biri aldık diye teyit ettiydi...

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Ya bunların kabul etmediği adam mı var, pyd liderini bile kabul ettiler, ben siyasi görüş farklılıklarina vurgu yapmıştım. Kanka olmaları mümkün değil anca yalar dururlar birbirlerini
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Ya bunların kabul etmediği adam mı var, pyd liderini bile kabul ettiler, ben siyasi görüş farklılıklarina vurgu yapmıştım. Kanka olmaları mümkün değil anca yalar dururlar birbirlerini
    O yillarda pek kankalardı, sonra ne oldu bilemem.

Reyis, Kral Fahdin elini tutuyordu filan.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    Arkadaslar bisey sormak istiyorum bu 100 k üstü dolar alimlari alindigi an fiyata etki ediyor mu bir sonraki gun hesaba gecer derken fiyata bir sonraki gun mu etki yapiyor yoksa yada fiyata etki edip bakiyeye 1 sonraki gun mu geciyor karisik oldu biraz ama kusura bakmayin bilgili üstatlar cvp verirse sevinirim.
    Günlük alım tutarı 100.000 Usd'a ulaştığında, hesaba o günlük alım kadar 1 günlük bloke konur. Sonraki iş günü bloke çözülür.

8. En basitinden Filistin olayında anlaşamıyorlar
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Sayfa 104/1000 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •