Sayfa 12/1000 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    O zaman düşmesi gerekli değil mi?
    Selamlar.
    A.S.
    Evet düşmesi gerekirdi .

2. bunlar anlaştı bence kesin s400 meselesinde yoksa trump vergi falan indirmez

Alıntı Originally Posted by Baraki Yazıyı Oku
    Bir hareket var...Benjamin de...sabaha kadar, nereye gidebilecek?

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gece uyuya kaldık sığ piyasada satamadik. Bizde piyasa aclir acilmaz herseyi satiyor faize geciyoruz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    Benim tay gelmiş,sevildiği çayıra.
    Sev beni diye eliyor sevilince gidiyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Gts den cikarilmis ulke diger urunlere vergi gelmis sadece celige indirim 1 vermis 1000 gecirmis beyler trump dolar bugun 6.15 yolcusu belli oldu 6.06 dan 16 k daha aldim bu dolar dusmez artik zemin saglamlasti herkez ustune geliyo ulkenin 2019 sonu cok sert kriz gelicek belli oldu 2020 ye kalmaz bu is

6. Yandas medya diger urunlere vergiyi gostermiyor turkiye den ithal edilen celige yuzde 25 vergi indirimini alla pulla servis et yapiyorlar daha yabanci basin okurum sadece

Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    Yandas medya diger urunlere vergiyi gostermiyor turkiye den ithal edilen celige yuzde 25 vergi indirimini alla pulla servis et yapiyorlar daha yabanci basin okurum sadece
    ben bunun sadece 37 günlük , bizim secimlere dek ya iyiniyetten yada örtülü bi hesaptan mütevelli, bi sübap mahiyetinde oldugu zannindayim, sonra gene baslarlar aglamaya...
    Amerika dedigin yer devasa bi hoqqabaz yer anladigim
    hani yaptirim geciriyodun kongreden, madem öyleydide niye kiyak cektin / gectin..

Coinlere veriyorlar sopayı. Doların önünü birazda onlar kesiyordu

Sayfa 12/1000 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •