Sayfa 120/1000 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 953 - 960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    benim korkduğum 99 ,00 yıllarında olduğu gibi emekli olacakların ikramiye ile dövize yüklenmesi
    o yıllarda dolar mark çok artacak fısıltısı vardı 1 yılı geçmedi kriz oldu
    öfkeli ihtiyarlar bu ara çok emekli olmaya başladı bakalım ne olacak
    Maaşı alınca hemen...
    Anladınız siz onu.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Ayhan bey,
    Sizce s400 olayı ne olur?
    Lütfen ters manyal mıdır nedir ondan yapmadan fikrinizi söyler misiniz?
    Bana alacaklar gibi geliyor.
    Selamlar.
    Alacaklar bu noktadan sonra dönüş olmaz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Alacaklar bu noktadan sonra dönüş olmaz
    Teşekkürler hocam.
    Aynen ben de öyle düşünüyorum.
    Elimdeki hisseden kurtulmam lazım.
    Selamlar.

5. Demikrasi beşiği yüce dost! ABD, PKK/ypg'ye Türk uçaklarını vursun diye Stinger veriyor ama Hizbullah'a İsrail uçaklarını vursun diye Stinger vermiyor. Bu demektir ki İsrail hava sahasını Patriotlarla DemirKubbe yapabilir, Türkiye S400'lerle DemirKubbe yapabilir. Patriot'larla ancak TülÇadır yaparız. Beleş deseler bile teşekkür edip almamalıyız. ABD DışBorç çevirmemize izin verecek diye ülke güvenliğini feda etmemeli..

6. S-400 konusunda ABD ile bir ortayol bulunabilir mi acaba?
    S-400 leri alırız, sonra bir depoya koyarız, depoyu kilitleyip anahtarını da ABD’ye veririz.
    S-400 leri aldık mı aldık. Ahali nereden bilecek bunlar depoda mı yoksa sınır bölgesine aktif bir şekilde konuşlandırıldı mı diye.
    Saçmalamış olma ihtimalim yüksek.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    S-400 konusunda ABD ile bir ortayol bulunabilir mi acaba?
    S-400 leri alırız, sonra bir depoya koyarız, depoyu kilitleyip anahtarını da ABD’ye veririz.
    S-400 leri aldık mı aldık. Ahali nereden bilecek bunlar depoda mı yoksa sınır bölgesine aktif bir şekilde konuşlandırıldı mı diye.
    Saçmalamış olma ihtimalim yüksek.
    Alinan silahi kullanmamak, herhangi bir çatışmada vatana ihanet sayılır, kullanmadığın şeye para vermek ise ağır yolsuzluk olur
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

8. S400 den bisey beklemiyorum ben R yapilacak ya da anlasma olacak kullanilmayacak

Sayfa 120/1000 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •