Sayfa 148/1000 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Alıntı Originally Posted by dublerakı Yazıyı Oku
    Son dönemde topikte libido artışı var
    troll de olmayınca hepten kel bi durum oluştu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Rxpu üstat iyi anladım haberi huavey derken meselenin kendi telefonuma gogıl güncellemesi alıp alamamaktan daha önemli olduğunu vurgulamak istedim

3. yav kim sey yapar cin in kusak procesini
    zaten dunya ticaretinin halen %80 i silep ve konteyner gemileriyle
    kusaga musaga (karasal alana) daha ihtiyac yok

Ahmetg Guest
    Hulusi Paşa "ABD yaptırımlarına karşı Kürecik Radar İstasyonu ve İncirlik üssü kullanımı masada."
    Quote Tweet

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    troll de olmayınca hepten kel bi durum oluştu
    Nasil trol yok? Bi tane got kili var

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Rxpu üstat iyi anladım haberi huavey derken meselenin kendi telefonuma gogıl güncellemesi alıp alamamaktan daha önemli olduğunu vurgulamak istedim
    Eyvallah bahri, zaten ben de senin anladığın gibi anladım. Bu iş şark kurnazlığı ile üstesinden gelinebilecek boyutları aşmaya başlıyor o nedenle bundan sonrası bundan öncekilerden farklı demek istiyorum.

Bugün Almanya'dan gelen açıklamalar ile Amerika Almanya'yı ve dolayısıyla Avrupa Birliğini de kendi tarafına çekmiş gözüküyor.

Türkiye'nin dış borcunu çeviren grup AB+Amerika, diğer paktın Çin dahil Türkiye'nin dış borcunu çevirebilecek finanasmanı sağlamaları pratikte çok zor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Uluslararası siyasete bu derecede bulaşan haberler Reuters'e yakışmıyor. Bu haberin ardından Rusya da tutup başka garip açıklamalar yapıyor. Dövüşeceklerse direk dövüşsünler, kancıklık yapıp Türkiye'yi araya almasınlar. Kızdığım nokta biraz da bu.
    yav link versenize, millet de ne acaba diyor: https://www.reuters.com/article/us-t...-idUSKCN1SS0HS
    yatırım tavsiyesi değildir.

8. 140 pips tek tuş zıplattılar doları Abd seansında.
    Never test the depth of river with both the feet!
    W.B.

Sayfa 148/1000 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •