Sayfa 194/1000 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Psikolojik bir yorum yapmışsın,bence biraz kır çiçekleri kokla, yürüyüş yap...
    Bunlar bizim hakikatlerimiz. Hayat gerçeklerden ibarettir. Ama başarıyı sağlayan hayallerdir. Her ikisini de yerinde ve dengeli kurgulamalıyız.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Nickinden ve sondaki 1453 den trol olduğunu anlamak zor değil arkadaşım
    Bu kadar da belli etmeyin..
    Cebinde 5 tl bile de olmadığından eminim..

İroni yapmıyorsan eğer..
    Muasır medeniyet seviyesine ulaşmamız engellenemez,dar kalıplı,simple bir düşüncen var,
    Kınıyorum seni

Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Psikolojik bir yorum yapmışsın,bence biraz kır çiçekleri kokla, yürüyüş yap...
    adam seni saymış düzgünce yazmış
    sen -kalkmış nasıl saygısızca bi cevap yazmışsın
    ne çekiyorsan devam et
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ne çekiyorsan devam et
    Tavsiye dostum,,, güzel bir dünya olsun, istiyorum

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ne çekiyorsan devam et
    Ayhan bey en son çokomel ile ayrana dadanmışlar.
    Beraber gitmez dedim dinletemedim.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ne çekiyorsan devam et
    Aslında ben bu konuyu dış güç kurgulamasını mantıklı bulan tüm forum katılımcıları için de yazdım.

Dış güç tanımlamasına beyin bir noktadan sonra hakikaten psikolojik olarak ihtiyaç duyabilir.

Toplumdaki her bireyin vurduğu zaman karşısındakini devirebilecek güçte olmasını bekleyemeyiz.

O nedenle bu tür bir telkin beyni rahatlatacaktır.

Benim anlatmak istediğim bunun geçici bir ilaç olduğunu idrak etmeleri ve kısıtlı süreyi başarısızlığı bir an önce telafi etmek için kullanmaları.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Aslında ben bu konuyu dış güç kurgulamasını mantıklı bulan tüm forum katılımcıları için de yazdım.

Dış güç tanımlamasına beyin bir noktadan sonra hakikaten psikolojik olarak ihtiyaç duyabilir.

Toplumdaki her bireyin vurduğu zaman karşısındakini devirebilecek güçte olmasını bekleyemeyiz.

O nedenle bu tür bir telkin beyni rahatlatacaktır.

Benim anlatmak istediğim bunun geçici bir ilaç olduğunu idrak etmeleri ve kısıtlı süreyi başarısızlığı bir an önce telafi etmek için kullanmaları.

Kesinlikle haklısınız. Telafi için kullanılabilirdi ve kullanılmalıydı.
    Ancak olay hastalığı ileri seviyelerde olup ameliyat olması gereken ama kabul etmeyen ve ağrı kesicilerle hayatını sürdürmeye çalışan inatçı insanların tavrına döndü. Ağrı ateş başlayınca yapıştırıyor (dış güçleri) ağrı kesiciyi olmadı 2 saat sonra bir tane daha...

8.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Dolar,bayram ve sonrası aşağıya çekilir,zaman borsa zamanı, dış güçlerin oyununa gelmeyin
    Really?...
    ....

Sayfa 194/1000 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •