Sayfa 216/1000 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Abi sen neden bizimle muhatap oluyorsun, danışmanlarından yahut sekreterlerinden birisine söyle o yazsın; bize ayırdığın vakitlerde kaç milyon dolarlar kazanırsın, yazık yani , günah .
     Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    sence ben bunu düşünemeyecek kadar aklen dımdızlak gibi mi duruyorum güney batıdan bakınca ? AI nın kurucu babalarındanım...
    alıntıların ve verilen cevapların bağlantısını okuyup ondan sonra yorumda bulununuz + yazılan harflere de iyi bakınız ! sondan üç önceki ikazımdır....
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben aslında yapay zekayım diyor adam Hayek. (AI: Artifical Intelligence) . Burada kendi kendimi mükemmelleştiriyorum diyor. Az zamanınız kaldı diyor. Akıllı olun diyor.
    bunu da yanlış anlayacak .... eyyy amigdala mısın sürüngen beyin misin nesin hangisiydi o ya dürtüsel olan frontal mıydı
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Başkan sen bari yapma, bir zamanlar aniden HAMİDOŞAKİR rumuzlu şahıs piyasaya çıkmıştı. İlk bir hafta herkesle kafa bulmuş, adeta kimin ne kadar finans bilgisi olduğunun sınavını yapmıştı. Sonra adam 6 ay topiği teslim almış ve adeta tek adam olmuştu.

Biliyorsun, O da kapalıçarşıda zengin bir tüccardı. Adalarda toplantılardan bahsediyordu. Gerçekten de 15 temmuz olayından sonraki dava süreçlerinde adalar toplantıları gündeme gelmişti. Düşündükçe taşlar yerine oturuyor. Adam 15 temmuz öncesi görevli gelmiş , yazmış, algı oluşturmuş ve sonra kaybolmuş. Sonu hamidoya benzemez inşallah.
    He valla

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Al derken Anadolu lisesi ni kastediyor .
    Malum tüm düz liseler Anadolu lisesi oldu.

Bunun öncülüğünü de Hamza bey yaptı .

Kendisi bir eğitim neferidir.

Gerçi şimdi o liseler tek tek imam hatip oluyor.

Onu da reis yapıyor.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Başkan sen bari yapma, bir zamanlar aniden HAMİDOŞAKİR rumuzlu şahıs piyasaya çıkmıştı. İlk bir hafta herkesle kafa bulmuş, adeta kimin ne kadar finans bilgisi olduğunun sınavını yapmıştı. Sonra adam 6 ay topiği teslim almış ve adeta tek adam olmuştu.

Biliyorsun, O da kapalıçarşıda zengin bir tüccardı. Adalarda toplantılardan bahsediyordu. Gerçekten de 15 temmuz olayından sonraki dava süreçlerinde adalar toplantıları gündeme gelmişti. Düşündükçe taşlar yerine oturuyor. Adam 15 temmuz öncesi görevli gelmiş , yazmış, algı oluşturmuş ve sonra kaybolmuş. Sonu hamidoya benzemez inşallah.
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku

Posted by HAMİDO-ŞAKİR Yazıyı Oku
    Kıymetli forumdaşlar 15 ocak 2016 tarihine kadar kısa bir iş gezim var...Ben dönene kadar aman piyasaya iyi bakın...
    Hepinize kolay gelsin başarılar...
    Iyi tatiller hamido kardeş

Alıntı Originally Posted by HAMİDO-ŞAKİR Yazıyı Oku
    Hımm peki üstadım ..yanlış hatırlamıyorsam sen %50 t.l. mevduattaydın değil mi....
    Mevduat getirisini nasıl buluyorsun şu sıralar..
    Merkezin yaptığı hamleler mantıklımı yoksa hani benim
    Kafası araba camına sıkışmış MÜJDE AR formasyonundaki gibi ...Merkezin kafasıda mı sıkıştı cama...Ne dersin...
    ;
    Alıntı Originally Posted by HAMİDO-ŞAKİR Yazıyı Oku
    Hayatım boyunca hep birşeye dikkat etmişimdir..Zamanlama.....

Eger zamanlamada hata yaparsanız pörtföyünüzde ERKEN BOŞALMA olabilir.....
    Ben altının sayın tecrübenin belirttiği 3.600 ons/$ yolculuğuna çıkmasına az bir zaman kaldığını düşünüyorum...
    Ama önce şöyle sağlam bir dip yapsın mart 2016 dan sonra bakarız sarışın kızın şanzıman ayarına.....
    https://www.hisse.net/eforum/showthr...=35672&page=12
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. wal street journal başyazısından, wall street finans babaları da şeyi tuttunuz diyor.
    Erdoğan'ın elindeki seçenekler tükenmeye başladı"
    31 Mart yerel seçimlerine de değinen başyazıda, "bu seçimlerde kayıp veren Erdoğan'ın elindeki seçeneklerin tükenmeye başladığı" söylendi. Türkiye için bazı önerilerde bulunan başyazı, ekonomiyi düzeltmenin şu yollarla mümkün olabileceğini savundu:

"Erdoğan her ne kadar sorun çıkarsa da mali krizin Türkiye'nin sınırları dışına taşması, dolar borcuyla yüklü bir dünyada Amerika'nın çıkarlarına ters düşen bir durum olur. En iyi çözüm yolu, lirayı dolar ya da euroya sabitleyecek bir para kurulu oluşturmak. Parasal tabanın dondurulmasından sonra lira, kur sabitleninceye kadar bir süre oynaklık gösterir. Erdoğan gibi kendini güvensiz hisseden bir liderin para politikalarının denetimini Washington ya da Frankfurt’a teslim etmesi zor olabilir, ama bu liranın yaşadığı sıkıntılara son verebilir. Erdoğan, IMF'ye gitmek istemediğini söylüyor. Para kurulu oluşturmak IMF seçeneğinden sakınmanın bir yoludur. Para kurulu ayrıca Ankara'yı mali sorunları çözmeye zorlayabilir. Yargı ve iş piyasasında yapılacak reformlarla birleştirildiğinde, bu, Türkiye'yi zengin bir ülke olma yoluna yönlendirir. Ancak Erdoğan, lira meselesinde kendisinin nasıl bir rol oynadığını anladığına dair hiçbir sinyal vermiyor. Bu durumda yatırımcılar ve dünyanın dört bir yanındaki maliye bakanlıkları, liranın çökmesi olasılığına karşı hazırlıklı olmalı."

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku

afedersin de ne demeye çalışıyorsun ? '' Lucky Investor hisse.net '' yaz bakim google ' a ne çıkıyor....

8. CDS 518'e kadar gelmiş Tl değer kazandığı halde.
    Never test the depth of river with both the feet!
    W.B.

Sayfa 216/1000 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •