Sayfa 236/1000 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. CDS ve doların şuanki durumunu gördükten sonra işin teknik kısmı bitmiştir benim için.
    Ne çok doları varmış devletimizin

2.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    CDS ve doların şuanki durumunu gördükten sonra işin teknik kısmı bitmiştir ben için.
    ben esas bu işin gri yönünü merak ediyorum... sistemde gri bölge neresi mesela baş harfi Q ülkesi olan yerden falan benjo bazlı bi likidite mi enjekte ediliyor acaba gibi .... gri alanlar çok belirsizlik var ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

3.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    CDS ve doların şuanki durumunu gördükten sonra işin teknik kısmı bitmiştir ben için.
    Ne olur abi peki durum teknik bittiyse

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Selamlar evde 4 tane 500 luk euro var.onlari bankadan cevirtmem lazim mi ..100 er halinde ..syg . Birde dolarlarda boyle bir durum sozkonusu mu 7 yil onceden 100 er dolarlik 10 adet var ..onlarda bir degisiklik var mi acaba
    2-3 ay önce son elimden geçenler farklı bir kağıttan (plastik te olabileceğinden şüphelendim) yapılmıştı ve çok farklıydı. Pamuk oranının ciddi şekilde azaldığını hissettim parmaklarımla sayarken. Parayı elle saymak neredeyse imkansız. Parmakla çekilmiyor yeni dolar banknotlar. Resmen plastikten basmış gibiler.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Başkan tl ye döndü sanırım onun etkisi mi oldu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mansur Yavaş: Üç yıl önce 1 katrilyona gerçekleştirilen ihaleyi bu yılın fiyatıyla 188 milyona yaptık.

Bu nasıl bir yolsuzluktur.

7. Sasa yüzde 13 üzeri prim yapmış.
    Başkan dövizleri bozup sasaya girmiş.

8.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    ben esas bu işin gri yönünü merak ediyorum... sistemde gri bölge neresi mesela baş harfi Q ülkesi olan yerden falan benjo bazlı bi likidite mi enjekte ediliyor acaba gibi .... gri alanlar çok belirsizlik var ...
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Başkan tl ye döndü sanırım onun etkisi mi oldu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben Katardan gelen paranın swaplanan tutarının yurt içinde TL mevduata yatırıldığından şüpheleniyorum. Katarlılar 15-20 milyar TL'lik bir yatırımdan bahsediyorlardı bu takas için ama korkarım yatırımdan kast ettikleri , takas ile elde ettikleri TL'yi mevduata yatırmak.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 236/1000 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •