Sayfa 241/1000 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Dolar elden gideyeah

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Heheheheh🤣

2.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Heheheheh🤣
    Hemen atladı israil sazanı İsrail sazanı istilacı bir sazan türü. Bana casus diyor sanma

3. borsanın hafta başında fiyatlaması çok önemli sonraki hafta kapalı piyasalar, borsada artış olursa s400lerin iptalinin fiyatlamasını yapacaktır yani bu algılanır.
    haftaya dolar artarsa da millete tepeden dolarları aldırıp patlatabilirler.

tüm bunların aksi durumunda ise (s400 devam durumunda ise) dolar rekor kırar.

haftaya cuma gününe hesabınızı güzel yapın, sonrasında abdnin süresi doluyor ama biz tatile giriyoruz. makaslar yüksek olur bişey yapamazsınız.. ya terste kalacaksınız ya kar edeceksiniz. kalbiniz yetmiyorsa satın gitsin.

4. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    borsanın hafta başında fiyatlaması çok önemli sonraki hafta kapalı piyasalar, borsada artış olursa s400lerin iptalinin fiyatlamasını yapacaktır yani bu algılanır.
    haftaya dolar artarsa da millete tepeden dolarları aldırıp patlatabilirler.

tüm bunların aksi durumunda ise (s400 devam durumunda ise) dolar rekor kırar.

haftaya cuma gününe hesabınızı güzel yapın, sonrasında abdnin süresi doluyor ama biz tatile giriyoruz. makaslar yüksek olur bişey yapamazsınız.. ya terste kalacaksınız ya kar edeceksiniz. kalbiniz yetmiyorsa satın gitsin.
    terse kalsak bile bu ülkede üretim olmadığı sürece enflasyon artmaya devam edecektir buda doların yükselmesinde kaçınılmaz oluyor diye sesli düşünüyorum ytd

Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    kuzudan tuyomu kaptın
    okumadım ne demiş ki
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Dolar elden gideyeah

bozup faize mi yatırsak ne
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 241/1000 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •