Sayfa 256/1000 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    moratoryum degil de sermaye kontrolu daha mantikli bir secenek olarak masada duruyor olmali
    Hayek'in o nur yüzünü gördüm yine bir mutlu oldum.

İktidarda olan parti sermaye akımlarının yarattığı hormonlu ve yüksek büyüme ile taraftar toplamayı başarmıştır. Halk büyük çoğunluğu ile hala bu başarının yurt dışından gelen sermaye akımlarından ziyade uygulanan politikadan kaynaklı olduğunu düşünüyor.

Uygulanacak bir sermaye kontrolü halkın gerçekleri görme hızını arttıracağı için politikacılar için son derece tehlikeli bir seçenektir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    dogru yerdeysen sorun yok..
    bknz: kozal
    şimdi baktım, ocak 2013'te 44.40 civarıymış, bugün de 46.80...

tabii önemli bir detay, bu sayılar tl denen ve para birimi olduğu iddia edilen bir birimdenmiş. öyle diyolla
    yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    şimdi baktım, ocak 2013'te 44.40 civarıymış, bugün de 46.80...

tabii önemli bir detay, bu sayılar tl denen ve para birimi olduğu iddia edilen bir birimdenmiş. öyle diyolla
    15 gun onceki ile su andakini karsilastirirsak daha verimli olur..
    altin fiyatlari durmaz artik , alinabilecek tek hisse budur benim gozumde, tabi bu benim fikriyatim..
    lastik ve bununla devam edecegim bi sure daha, belki bu 100 lastikte 10 olur; zeki muren de bizi gorur..
    hahahaha

YTD
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4. Bir kaç haftadır yoğunluk ve diğer sebeplerden yazma fırsatı olmadı. Ama analizimiz ve çizgilerimiz değişmedi. Tekrar bir güncelleme yaparak devam etmiş olalım. Herkesin çizgileri biraz farklılık gösterebilir. Ancak bendeki çizgilere göre 6.18 önümüzdeki direnç olarak durmaktadır. Daha sonra 6.22 gözükmekte. Eğer bu da geçilirse 6.42 ye kadar önümüzde fazla bir engel kalmıyor yükseliş trendi için. Geri çekilmelerde 5.99 ve 5.85 destek seviyeleri olarak gözükmektedir. Bakalım çanağı ne zaman tamamlayacağız...
    Haftalıklarda ise daha temiz bir görüntü var. 3. Elliot dalgası devam ediyor....

Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Bir kaç haftadır yoğunluk ve diğer sebeplerden yazma fırsatı olmadı. Ama analizimiz ve çizgilerimiz değişmedi. Tekrar bir güncelleme yaparak devam etmiş olalım. Herkesin çizgileri biraz farklılık gösterebilir. Ancak bendeki çizgilere göre 6.18 önümüzdeki direnç olarak durmaktadır. Daha sonra 6.22 gözükmekte. Eğer bu da geçilirse 6.42 ye kadar önümüzde fazla bir engel kalmıyor yükseliş trendi için. Geri çekilmelerde 5.99 ve 5.85 destek seviyeleri olarak gözükmektedir. Bakalım çanağı ne zaman tamamlayacağız...
    6.80 e kadar gider sonra canaga kulp takar..ytd
    ne zaman gider nasil gider bilemem, direnc mirenc yoktur dolarda..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6. Erik Prince , bir kuşak bir yol projesi ayağına Çin'in güvenlik işini kapmıştı...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    1 aydır adamlar borsayı takir takir satiyor ellerinde istedikleri kadar TL var swapi kıssalar ne kismasalar ne artik.
    Bundan sonra takir takir hem borsayı satarlar hemde doları yukarı çekerler.
    Madem ellerinde o kadar cok TL var neden dolari long lamiyorlar?

Sayfa 256/1000 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •