Sayfa 259/1000 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    22 gemi 1.7 Dwt ... ruhunu satma kimseye , o sana O'ndan emanet...
    Aģam 22 gemi sen zaten dolar basıyorsun,vay vay ne cevherler varmış topikde lakin 22 gemisi olan adamın hiç boş vakti olmaz yahu. Öte yandan ruhumu satmadım lakin hanımdan cok terlik yedim...

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben cari fazla mali kuralını olmazsa olmaz olarak görüyorum. Hatta çözüm için o denli önemli buluyorum ki sırf bu hedefe ulaşabilmek için 2-3 yıl düşük büyümeye de katlanmaya razı olmalıyız diyorum. Eğer 3 yıl boyunca %0'a yakın bir büyüme dengesinde kalırsak istikrarlı bir cari fazla oluşabilir.

Imf karışık bir mevzu cari fazla kuralını sekteye uğratacak bazı gelişmelere dahi yol açabilir.
    cari fazla konusu bizim uretim hattimiz ile imkansiz ! hangi sektorlerde bunu basarabiliriz acikcasi bilemiyorum ! ama dogu akdenizdeki rezervlerden pay alirsak neden olmasin

guzel fikir alisverisi idi tskler sn. rxpu. iyi geceler simdilik

3.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    yok ben illocu değilim
    işim olmaz
    hamza abemin
    bi üstte yer alan meşazını oku
    annarsın
    kim olduğumu

yalınızyatar ayak (gider ayak ın yatış versiyonu bu)
    iyi oldu
    keyifli uyucam bu gecenin keyfi moddan
    Eyvallah moruk.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    cari fazla konusu bizim uretim hattimiz ile imkansiz ! hangi sektorlerde bunu basarabiliriz acikcasi bilemiyorum ! ama dogu akdenizdeki rezervlerden pay alirsak neden olmasin

guzel fikir alisverisi idi tskler sn. rxpu. iyi geceler simdilik
    İyi geceler herkese. Time to sleep.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    IMF'liya da IMF'siz sistem kendi kendini kilitliyor. Halkın oy vermesi için büyüme yüksek çıkması lazım. Ama sistemi yapısal olarak düzeltmek için de 2-3 sene büyümemek ve acı reçete içmek lazım.
    Böyle bir hamleyi yapacak politikacının kendini politik olarak feda etmesi gerekli. Bu genel olarak politikacılarda gördüğümüz bir özellik değil.
    sevgili forumdasım bu iktidar için imf nin gelmesi imkansız
    bu iktidar rand kapılarının her köşesini kapmış bakınız ibb deki bu denli ısrarlarının en büyük sebebi rand dır hiç bir şekilde tahammülleri yok bütün kaynakları istedikleri gibi dagıtıyorlar
    ibb tahammülü olmayan idareci türkiyenin kaynaklarının kontrolünü imf nin tassarufuna bırakırmı

6. Son 8 adet günlük bar Nisan başıyla çok benzeşiyor. İlgiyle izlemeye devam ediyorum.

--Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by tunguska Yazıyı Oku
    AÄ£am 22 gemi sen zaten dolar basıyorsun,vay vay ne cevherler varmış topikde lakin 22 gemisi olan adamın hiç boş vakti olmaz yahu. Öte yandan ruhumu satmadım lakin hanımdan cok terlik yedim...

Donlarından birini pardon, gemilerinden birini bu sene yenileyecekmiş!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 259/1000 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •