Sayfa 265/1000 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. olayları şöyle bir gözden gecirelim
    1 reis 400 alırımda alırım kimsenin karışmaya haddi yok diye ısrarlarla dikleniyor onca tehtide ragmen(neye güveniyor)
    2 trup hala bukadar reste karşılık neden sessiz kalıyor
    3devlet baskanları bile trump la görüşmek için 6 ay önceden rendavu talep ederken damat cat kapı trumpla nasıl görüştü ne görüştü
    4bu kadar reste karşılık trup sesini çıkarmıyorsa bunun karşılıgında neyi kabul ettik ne verecegiz
    5 iran dan ticareti yaparız (petrol) kimse karışamaz diyen zaat sessiz sedasız petrol ticaretini niye kesti

2. Dolar ciksinda, Türkiye batsın, zihniyeti , üzülerek izliyorum..

3. İhracati dusurmeden birde cari fazla verirsek ulke olarak uzun vadede olumlu olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Dolar ciksinda, Türkiye batsın, zihniyeti , üzülerek izliyorum..
    Burada kimsede o yaklaşımı görmedim. Alan ülke battı diyerek alıyor.

Ben cennet ülkeyi soyup soğana çevirip %8 dolar faizine muhtaç eden, 250bin dolara vatandaşlık satıp ülkenin demografisini değiştiren adamlara destek verenlere üzülüyorum.

Hükümet gitse ne olur, bu kitle ülkeyi bitirdi. Ne 2010 referandumunu ne başkanlık anayasasını okudu. Gidip ne söylenirse onu yaptı. Abv

5. Örtülü ödenek gideri günlük 8 milyon tl

Ahmetg Guest
    Öte yandan IMF verilerine göre, merkez bankalarındaki dolar rezervinin oranı 2013 yılından bu yana en düşük seviyeye gerilemiş durumda. 2000 yılındaki yüzde 72 olan Dolar’ın toplam rezervlerdeki payı şu anda yüzde 62’ye gerilemiş durumda. Elbette rezervlerde tamamen dolardan vazgeçme söz konusu değil ancak merkez bankalarının Yuan tercih etmeye başladığını görüyoruz ki; rezervlerdeki Yuan artışı beş çeyrektir kesintisiz devam ediyor. Ayrıca Japon Yeni de bir diğer tercih edilen para birimi.

7.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Dolar ciksinda, Türkiye batsın, zihniyeti , üzülerek izliyorum..
    15 yılda devletten 156 milyar dolarlık ballı kaymaklı mega proje ihlalleri alan ve Dünya tarihinde devletten en yüksek ihaleyi alma dalında birinci sıraya oturan yandaş iş adamlarına kahinat lideri REYİZ bi zahmet devletten aldıkları dolarların 0nda birini bozdurun çağrısı yapsa dolar 5.50 altına düşer. hala bu yandaş iş adamları mega köprü projeleri şehir hastaneleri gibi yerlerden hazine garantili dolarları her yıl ceplerine indirmeye devam ederken bu garantileri hala neden TL ye çevirmiyorlar. Türkiye yi batıran zihniyet arıyorsan işte baş zihniyet bu... birazda bu zihniyeti eleştirsen.

8.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    olayları şöyle bir gözden gecirelim
    1 reis 400 alırımda alırım kimsenin karışmaya haddi yok diye ısrarlarla dikleniyor onca tehtide ragmen(neye güveniyor)
    2 trup hala bukadar reste karşılık neden sessiz kalıyor
    3devlet baskanları bile trump la görüşmek için 6 ay önceden rendavu talep ederken damat cat kapı trumpla nasıl görüştü ne görüştü
    4bu kadar reste karşılık trup sesini çıkarmıyorsa bunun karşılıgında neyi kabul ettik ne verecegiz
    5 iran dan ticareti yaparız (petrol) kimse karışamaz diyen zaat sessiz sedasız petrol ticaretini niye kesti
    Politikacılar söylemleri ile değil eylemleri ile değerlendirilirler.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 265/1000 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •