Sayfa 299/1000 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. bari yaprak sarmamızı yunandan kurtarsak ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Emeklilik fonu ve bireysel emeklilik sigortası aynı kapsamda mı kanuni olarak ?

Çalışırsın. Para kazanırsın devlet vergi alır, harcarsın vergi alır, biriktirirsin vergi alır, temettü alırsın şirketten ayrı keser senden ayrı keser . Vergiye vergi koyar .

Sonra sosyal devletim der ama hastanede para, okulda para , her yerde zorunlu bağışlar. La bağış la bu , aç sözlüğe anlamına bak , bağışın zorunlusu olur mu ?

Emlak bank mi ne zekat toplanacakmış yanında zorunlu zekat da çıkar.

Çok geç kalmışım ya , şöyle 50 bin yıl önce falan doğsaydım; bir mamut öldürür 1 yıl yerdim mağaramda .
    50 bin yıl önce tek başına bir mamut avlayabilecek adam bugün de başının çaresine fazlasıyla bakabilir.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bir zamanlar forumda bir VİOP üstadı vardı...

Şurdan al-şurdan sat yapardı anlık.

Kendisi de kaç kontratlık işlem yaptığını söylerdi.

Ne analiz ne teknik...

Ne bilgi ne bir şey...

Al-sat..

Ben bir kaç hafta izledim çok başarılı ve de karlı idi.

Sonra baktı ki çok yararlı, Bahriye hanımla bir kavga icad etti.

Kaçtı gitti.

Nereye gittiğini yakınlarına söyleyerek.

,.................
    Eğer aynı cinsten 2 olay olmadı ise, çok iyi bildiğim ve yaşadığım süreç tam bir yanlış anlamaya sebep olmuş. Sn balaban yazılanları okuduysa gülmüştür herhalde, farkında olmadan yanlış anlaşılmaya sebep olmuşum diye.

Eğer aynı olaydan bahsediyorsak (ki öyle düşünüyorum) bir hata var Sn Bora Yaşar'ın yazılarinda. Kişinin tekniği ve analizi yoktu denmiş, vardı. İyi sistem yazar, ücretsiz dağıtırdı ve çok iyi bir EW ci idi.

Forumdan hep beraber ayrıldık ve arkadaşın blogunda toplandık, 25-30 kişi kadar. Önceleri herşey çok iyi idi. Ta ki ortak portföy yapılıp işlemleri sadece arkadaş yapıncaya kadar. Ben bağımsız kalmayı tercih edip portföye katılmadım (bağımsızlık güzel bir şey). Sonuç felaketti, ciddi bir kayıpla sonuçlandı ve diğer arkadaşların portföyü eridi gitti. Blog dağıldı.

Çok üzüldüm çünkü bilgi yönünden büyük kazanım elde ediyordum. EW ile o zaman tanıştım. Arkadaşın, Sv Taka'nın, baboli ve Yalın'ın sayesinde çok şey öğrendim.

Son darbe olmasa mükemmel bir ortamdı.

Yazmak ihtiyacı duydum.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu arada vak vak ve hulka yapılan son atamalar ekonominin bittiğini sıranın tabağın dibini sıyırmaya geldiğini gösteriyor
    SPK kararlarına bakarsak, daha sıyırmayı düşündükleri çok şey var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Eğer aynı cinsten 2 olay olmadı ise, çok iyi bildiğim ve yaşadığım süreç tam bir yanlış anlamaya sebep olmuş. Sn balaban yazılanları okuduysa gülmüştür herhalde, farkında olmadan yanlış anlaşılmaya sebep olmuşum diye.

Eğer aynı olaydan bahsediyorsak (ki öyle düşünüyorum) bir hata var Sn Bora Yaşar'ın yazılarinda. Kişinin tekniği ve analizi yoktu denmiş, vardı. İyi sistem yazar, ücretsiz dağıtırdı ve çok iyi bir EW ci idi.

Forumdan hep beraber ayrıldık ve arkadaşın blogunda toplandık, 25-30 kişi kadar. Önceleri herşey çok iyi idi. Ta ki ortak portföy yapılıp işlemleri sadece arkadaş yapıncaya kadar. Ben bağımsız kalmayı tercih edip portföye katılmadım (bağımsızlık güzel bir şey). Sonuç felaketti, ciddi bir kayıpla sonuçlandı ve diğer arkadaşların portföyü eridi gitti. Blog dağıldı.

Çok üzüldüm çünkü bilgi yönünden büyük kazanım elde ediyordum. EW ile o zaman tanıştım. Arkadaşın, Sv Taka'nın, baboli ve Yalın'ın sayesinde çok şey öğrendim.

Son darbe olmasa mükemmel bir ortamdı.

Yazmak ihtiyacı duydum.
    Evet konu ve olay da buydu...

Ben geçmiş gün analiz kısmını atlamışım ya da elime geçmemiş...

Sn balaban'la (Bahriye hanım) bir şekilde tartışıp ayrılmıştı hissenetten bu forumdaş...

Çok yararlanırdı herkes başlıkta paylaştığı anlık al-sat önerileriyle...

Sonrası ve blog olayı iyi olmamış anlaşılan...

Nereden nereye.

Bu konularda hafızam pek iyi değildir.

Ama bilgi ve paylaşımın ne kadar yararlı ve de karlı olduğunun açık bir örneğiydi o zat...

Adını da hatırlayamadım doğrusu...

Teşekkürler Sn JAS:

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Evet konu ve olay da buydu...

Ben geçmiş gün analiz kısmını atlamışım ya da elime geçmemiş...

Sn balaban'la (Bahriye hanım) bir şekilde tartışıp ayrılmıştı hissenetten bu forumdaş...

Çok yararlanırdı herkes başlıkta paylaştığı anlık al-sat önerileriyle...

Nereden nereye.

Bu konularda hafızam pek iyi değildir.

Ama bilgi ve paylaşımın ne kadar yararlı ve de karlı olduğunun açık bir örneğiydi o zat...

Adını da hatırlayamadım doğrusu...

Teşekkürler Sn JAS:
    Ne demek Dostum.
    Arkadaşın Forum ismi "saraylı" idi.
    Yalan yok, çok emeği vardır üzerimde, bir çok kişinin üzerinde de.
    Tek bir hata bozdu güzelim ortamı.

7.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    Diğerlerini bilmem ama Petkim dolar fazlası var diyemeyiz .
    Şöyle fazlası var. Star ortakligi için ödemesi gereken 240 milyon doları bu sene ödemesi gerekir iken ödemeyecek.
    Fazlalık denilen bu.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Akar'dan F-35 açıklaması: ABD anlaşmadan cayarsa kendi dünyamızı kurarız

Akar: S-400, Haziran'a yetişmeyebilir, önümüzdeki aylarda gelecek

Akar: S-400 anlaşması imzalandı ve bitti. Bu böyle bilinmeli

Sayfa 299/1000 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •