Sayfa 301/1000 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    BES den çıkmak yerine yılda 5 kere değiştirme hakkını kullanınız burada sürekli ekonomiyi takip ediyorsunuz ne yani bir kere BES fon belirleyip yıllarca değiştirmiyor musunuz bazen Kamu Dış Borçlanma bazen Altın bazen Hisse Bazen Kamu borçlanma bazen PPF olarak değiştirmiyor musunuz konjonktüre göre
    Benim fon değiştirme hakkım kalmadı Ağustos ayına kadar beklemem gerekiyor ve %80 PPF'deyim bu karar beni aşırı derecede etkiliyor nakit kalmak iyidir dedik fırsat kollayalım dedik kötü mü ettik

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Ben BES sevmiyorum, param el 'in elinde çoğalacağina kendi elinde azalsın isterse . Benim paradan oradaki yöneticinin maaşını, ikramiyesini; yetmez yıpranma payını, iş kulesinin kirasını ödeyecekler; başıma bi iş gelse paramı vermemek için elli takla atacaklar ; birilerinin iştahı kabarıp duracak . Altın alır gömerim daha iyi.
    Kişilik meselesi bazılarımız da kendi fikriyatında mantıklı buluyordur saygı duyarım.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ben BES sevmiyorum, param el 'in elinde çoğalacağina kendi elinde azalsın isterse . Benim paradan oradaki yöneticinin maaşını, ikramiyesini; yetmez yıpranma payını, iş kulesinin kirasını ödeyecekler; başıma bi iş gelse paramı vermemek için elli takla atacaklar ; birilerinin iştahı kabarıp duracak . Altın alır gömerim daha iyi.
    Kişilik meselesi bazılarımız da kendi fikriyatında mantıklı buluyordur saygı duyarım.
    İyi bir şey olsa zorla yaptırmaya çalışmazlardı.

4. Dolar tarihinin en durgun günlerini yaşıyor, öldü galiba.
    6.06 fiks fiyat.

5. zamanında charles dow amca peak and trough analizi ile olayı netleştirmiş... teknik analizin tanımı ne , ne ararız aslında ? trend ve dönüş noktalarını hepsi bu aslında , al sana sırrı verdim gitti....... bahse girersin olay bu... bir stratejin varsa tamam gel piyasaya ama bir stratejin yoksa sen de piyasada olma... ister düşünsel ister matematiksel ( quantitative trading ) ister patternlar , ister haber analizi ister olgusal spekülasyon , ister data ile pozisyonların uyumsuzluğundan yakalayacağın fark ( bu çok önemli bir trading stilidir kısa geçtim) hangisi olursa olsun yeter ki bir sistematiğin olsun tanımlanmış ve hep sorgulanabilir... kural bir ne : para kaybından korunmak , risk yönetimi.... teknik analizin içinde boğulmayın teknik analizin içinde boğulmayın o fiboları ew leri döngüleri görenleri de görür piyasanın ortak aklı...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Akar'dan F-35 açıklaması: ABD anlaşmadan cayarsa kendi dünyamızı kurarız

Akar: S-400, Haziran'a yetişmeyebilir, önümüzdeki aylarda gelecek

Akar: S-400 anlaşması imzalandı ve bitti. Bu böyle bilinmeli

inönü'den ayyaş diye bahsedip 55 yıl önceki sözünü tekrarlamak bu adamın ağzına yakışmıyor..!!

7.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Daha dur , vatandaşa iki böbrek fazla diyecekler.
    Benim böbrek tek.Acaba diğerini de alıp makineye bağlarlar mı..

8.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Benim böbrek tek.Acaba diğerini de alıp makineye bağlarlar mı..
    Makineden ÖTV bile alirlar

Sayfa 301/1000 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •