Sayfa 304/1000 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    inanilmaz seviyelere derken ?
    Bu atamalar cok şüpheli
    Bi seyin on hazirligi olduguna eminim ama ne??
    Ben 9 bekliyorum umarim oralarda kalir
    Vakıfbankin basina gelen kisi beni dusundurdu cok fazla

2.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    fetöcü nagihan başkan imamoğlunu sıkıştırmak için ne kadar uğraştı yazıklar olsun hala ekranlarda program yapıyor.
    isin ilginci modertörün imamoğluna ara sıra sayın başkan diye hitap etmesiydi..!!

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Bu atamalar cok şüpheli
    Bi seyin on hazirligi olduguna eminim ama ne??
    Ben 9 bekliyorum umarim oralarda kalir
    Vakıfbankin basina gelen kisi beni dusundurdu cok fazla
    bende birseyler dusundum acikcasi, bir seyin hazirligi konusunda paralel dusunuyoruz ancak farkli sonuclar elde etmişiz.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    isin ilginci modertörün imamoğluna ara sıra sayın başkan diye hitap etmesiydi..!!
    İlginç değil, başkan seçildi ama mazbatası uyduruk gerekçeyle elinden alındı. Doğal olarak bu durumu kabul etmeyen herkes için Başkan.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bende birseyler dusundum acikcasi, bir seyin hazirligi konusunda paralel dusunuyoruz ancak farkli sonuclar elde etmişiz.
    Anlıyorum sizin dediginizi de ama bazi şeyler soylenmiyor ceza almayalim durduk yere
    Zamana birakalim
    Su atamalar beni cok tedirgin etti ama

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Sinirden asıl diyeceğimi yazmayı unutmuşum. Tüm bunlara rağmen tasarruf edersin ; ondan da vergi alır, yaptığım BES e 5 kuruş kazandırmamış adama yönetim parası ödersin, şimdi bir de yaptığın tasarrufu nasıl kullanacağını da ben belirlerim diyor.
    Şeytan diyor, tüm parayı 100 dolarlık yap ondan sonrasını sen biliyorsun, hiç çıkarma bornozu. ..
    Vergi miktarını ol mertebe artırmalı kim.
    Sahibi servet olanlarda züğürt kalmalıdır.
    Yalnız fahişeler vergisi haksızlık olur.
    Evlilerdende s...... rüsüm alınmalıdır.

Demiş üstad şair eşref vaktiyle fahişelere vergi konulsun dendiği zaman. Hali pür melalimiz budur efendim.

7.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    İlginç değil, başkan seçildi ama mazbatası uyduruk gerekçeyle elinden alındı. Doğal olarak bu durumu kabul etmeyen herkes için Başkan.
    habertürkün hangi saiklerle yayın yaptığı ve nagehanı oraya neden çağırdığı düşünülürse, ilginç tabii ki..

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    habertürkün hangi saiklerle yayın yaptığı ve nagehanı oraya neden çağırdığı düşünülürse, ilginç tabii ki..
    Zaten bir tek nagehan ilgisi olmayan sorularla sıkıştırmaya çalıştı diğerlerinin soruları sıkıntılı değildi. Bu nedenle moderatörün "Başkan" demesini ilginç bulmuyorum.

Sayfa 304/1000 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •