Sayfa 307/1000 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. Neden deli gibi döviz satıldığını böylece anlamış olduk.
    Bild süresiz bir tarihe ertelendi dediğinde inanmalıydık.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Merkez bankası dövizi sata sata kasayı sıfırladı.
    Kamu bankaları 6 tl civarından deli gibi satışa devam ediyor.
    Acaba diyorum S-400 ler işinde kıvaracaklar mı rahip olayımda ki gibi.
    Eğer kıvıracaklar bu satışlar çok yerinde ve mantıklı geliyor bana.
    Ama alıyorsak eğer bu satışlar tam bir deli saçmalığından başka bir şey değil.
    Ülke batırır bir ülkenin kısıtlı rezervlerini bu şekilde hoyratça satmak.

Düşüncem şu, mevcut iktidar değişmediği sürece uzun yıllar çok ciddi fakirleşeceğiz!!!

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Dolar 48 ay yatay gider hahahaaa.
    Biri vardı böyle diyen dolar 4 iken
    Yanılsama fiyatları falan yazıyordu biride ne uyuz olmuştum ikide bir yanılsama yanılsama tövbe tövbe
    Teorini paylaş anlarimda kendini ne moda sokarsin yanılsama ha hauyy

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Doları S 400 de kurtaramaz çünkü problemimiz füze değil ekonomimiz tam takır kuru bakır. Borcumuzun faizini tefeci faizi ile kapatıp borçlarımızı kartopu gibi büyütüyoruz her geçen gün ama nereye kadar.

Günü kurtaralım derken yarınlarımız gitti.

4. Arada giderde yapmışız ABD ye, cayarsan bak bizde kendi dünyamızı kurarız haaa demişiz.

Programın ikinci bölümünde F-35 ve S-400 sistemleriyle ilgili gelinen son noktayla ilgili bilgili veren Bakan Akar, "S-400 konusuna imzalar atıldı, bu böyle bilinsin" dedi. F-35'lerle ilgili olarak şu açıklamayı yapan Bakan Hulusi Akar "Amerika cayarsa Türkiye kendi dünyasını kurar" diye konuştu. Akar konuşmasını şöyle sürdürdü:

"F-35 anlaşmasındaki bütün sorumlulukları yerine getirdik. Peki bu sözleşmede taraflardan biri S-400 alırsa anlaşmadan çıkarılır diye bir şey var mı diyoruz, hayır diyorlar. ABD anlaşmadan cayarsa kendi dünyamızı kurarız. Rus teknik personeli Türkiye S-400 kurulumu çalışmaları için gelecek. F-25, Patriot, Münbiç, Fırat'ın Doğusunu konuşuyor. Oralarda ilerleme olabileceğini ümit ediyoruz".

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Dibinde bir şey kaldı mı ki?
    Selamlar.
    aaaa en dadlu yeri dibidir.

6. Aşağıdaki videoyu tavsiye ediyorum,topikle çok alakalı buldum.

https://www.youtube.com/watch?v=qCi94INXaQg

7. Meksika bile böyle ise ölmüşüz de ağlayanımız yok...

Meksika Çevre ve Tabii Kaynaklar Bakanı Josefa Gonzalez-Blanco, iş seyahatine çıkacağı uçağı yarım saatten fazla bekletmesinin ardından yolculardan gelen tepkiler üzerine istifa etti. - Ahmet TAKAN

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Dibinde bir şey kaldı mı ki?
    Selamlar.
    Yağlı kırintı şeklinde parçalar en lezzetli kısmıdır. Boşuna sünnetleme demezler o işleme
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 307/1000 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •