Sayfa 362/1000 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben Bülent Arınç'ın yaptığı bu açıklamayı çok çok garip buluyorum. Hem de Cumhurbaşkanlığı yüksek istişare kuruluna yeni atanmışken.
    Partili cb olmadi eyalet sistemi verelim.abimize
    Arınç demiyor ki cik bunu soyle ne diyecekler bakalim...
    Next come....arinc...eyalet sistemi ile saha kalkacagiz

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben Bülent Arınç'ın yaptığı bu açıklamayı çok çok garip buluyorum. Hem de Cumhurbaşkanlığı yüksek istişare kuruluna yeni atanmışken.
    Hemide 13.000 tl daha ekstradan para alacaksan sanırim istişareyi yanlış anladı istişareyi o yapmayacaktı ustA yapacaktı.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Türk halkının parasıyla yetişen ama kendini ABD elçisi,Pentagon subayı sanarak TV kanallarında Türk halkına akıl veren zavallı yaratıklardan sonra Prof.dr.Hasan Ünal gibileri izlemek zevk..;
    "Afrin sonrası Fırat'ın doğusuna operasyon gecikmeden yapılmalıydı ve adına da 'Balyoz' denmeliydi ki ABD'nin TSK'nın başına indirdiği 'Balyoz'a karşılık olsun.."

4.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Partili cb olmadi eyalet sistemi verelim.abimize
    Arınç demiyor ki cik bunu soyle ne diyecekler bakalim...
    Next come....arinc...eyalet sistemi ile saha kalkacagiz
    Arınç'ın ağzından çıkan laf en az 5 kere düşünülmüş ve planlanmış bir laftır. Arınç AKP'nin eskiden kamuoyu testlerini gerçekleştiriyordu. Şimdi eski işine geri dönmüşe benziyor. Ama test etmek istediği kamuoyu refleksine bu sefer hakikaten anlam veremedim.
    Bugün Hakan Güldağ 2020 bahar ayı için de şaşırtıcı iddialardan bahsetti. Olacak iş değil.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Daha önce bahçeli ye soyletirlerdi

Sözcü değişmiş sanırım.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Arınç'ın ağzından çıkan laf en az 5 kere düşünülmüş ve planlanmış bir laftır. Arınç AKP'nin eskiden kamuoyu testlerini gerçekleştiriyordu. Şimdi eski işine geri dönmüşe benziyor. Ama test etmek istediği kamuoyu refleksine bu sefer hakikaten anlam veremedim.
    Bugün Hakan Güldağ 2020 bahar ayı için de şaşırtıcı iddialardan bahsetti. Olacak iş değil.
    Iste eski sisteme dönelim demeyecekler ki
    Eyalet sistemi isteyecek
    Saha kalkacagiz diyecekler

Bunlari destekleyenler cok feci dumur oluyor gitgide

7. ABD 10 yıllıklar düşerken bizim TL faizler nasıl artıyor?
    Bunu bana anlatın diyen Işık Ökte gülme krizi ve muhtelif krizlere girdi.
    Adam için endişeleniyorum .

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hemide 13.000 tl daha ekstradan para alacaksan sanırim istişareyi yanlış anladı istişareyi o yapmayacaktı ustA yapacaktı.
    Arınç bunu kendisi söylüyor olamaz. Ben neden Arınç'a bunu söyletiyorlar onu çözemedim. Hem de İstanbul seçimi öncesindeki bu muğlak alanda.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 362/1000 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •