Sayfa 459/1000 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yukarı gidecek , millet bozacak, ondan sonra daha da yukarı gidecek .
    Her zaman oldugu gibi 😀 O yuzden en az bir 30-35 milyar dolar cozulmeyi gormek lazim dthlarda TL ye dönmeyi dusunmek icin.

2. 6,25 hareketinde 5 milyar kadar cozulmustu 28 Mayis tarihi itibariyle aynen geri koymus 5 milyar dolari.

3. Çin Ordusu Windows Kullanmayacak! Çin hükümeti, ordusunda kullanılana Windows İşletim Sistemlerini Kaldırmayı Planlıyor. Windows yerine kendi geliştirdikleri açık kaynak kodlu bir işletim sistemi kullanılacak.

4. Çin Devlet Başkanı Xi Jinping, ordunun üst düzey komutanlarıyla yaptığı toplantıda Çin ordusunun acil durum duyarlılığını güçlendirmesi ve savaşa hazırlanmak için gereken her şeyi yapması gerektiğini söyledi.

5.  Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    TTKOM'u saymamışsınız.

Bir sebebi olmalı...
    TTKOMA kafa yormadım, siyaseten mevcut iktidarın kasıtlı yanlış bir şey yapacağına inanmıyorum, bunu kimse değiştiremez. telekom bence ömrünü tamamlamıştır. satılırken kaç tane yada 15,20 yıl önce kaç tane sabit telefon abonesi vardı? şimdi kaçtır? Bilen varsa yazsın bilelim. ttkom çok çok küçülmüştür ben öyle düşünüyorum. Rahmetli özal döneminde 40 milyar dolar fiyat biçiyorlardı, derviş döneminde 2 milyar dolarla ihaleye çıkıldı teklif gelmedi.

6. ABD: Asya'da sessiz kalmayacağız.

ABD Savunma Bakanı Patrick Shanahan, Güney Çin Denizi ve Tayvan gibi konular da dahil olmak üzere bölgede "artık sessiz kalmayacaklarını" dile getirdi.

7. Çin ABD ticaret savaşları umarım askeri bir gerilime dönüp 3. Dünya savaşını başlatmaz.

8. ABD'nin casusluk yaptığı gerekçesiyle Huawei'e yaptırım uygulamasının ardından Çin harekete geçti. Pekin yönetimi, ABD'nin Huawei kararına misilleme olarak 'güvenilmez şirket ve kişiler' listesi hazırladığı ortaya çıktı.

Sayfa 459/1000 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •