Sayfa 50/1000 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Alacaklı ana parasını almıyor ki yıllık yüzde 8 faizle inek gibi sagiyor 80 milyonu.
    İcerdekilerde ödemedikleri anapara sayesinde hava atıyorlar durum bundan ibaret.
    Faizi ödedikleri sürece bu bademler daha temiz bir 8 ila 10 yıl daha kalırlar başta.
    Elbette haklısınız sn stonehand isteseler bir günde bizi iflas ettirirler ama ana paraları batar,zaten sahibi oldukları bir işletmeyi neden batırsınlar ki,arada CEO değişikliği yaparlar, işletme daha sağlıklı işler,şu ara yapılan da o, yeni CEO sahneye çıktı, sanırım 2 3 yıl içinde işbaşı yapar eski CEO işten atıldı ama hala farkında değil veya son ana kadar direniyor diyelim,e tabi eşyanın tabiatına uygun davranmak evrenin kuralı.

2. ....

viopta acayip söylentiler var ben teyit edemedim haberleri ortalık karışır doğruysa
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    viopta acayip söylentiler var ben teyit edemedim haberleri ortalık karışır doğruysa
    Söylenti ne yönde başkan?
    ....

5. Suudi Arabistan, Beyaz saray. Okudum.
    ....

ırakta saldırı oldu duydum ama suudi arabistanla ilgili bir şey yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Suudi Arabistan, Beyaz saray. Okudum.
    Ne olmuş hocam açık yazmanızda ne sakınca var)))))Nedir olayımız merak ettik valla.

8.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Aynı borçlu birey gibi.
    Ana para borcu da arttır faizi de yükselt.
    Alacaklıların en sevdiği müşteri tipleri.
    Hele borcu başka borçla kapatanlar ohhhh en en sevdikleri somur babam somur.
    Şuan ülkede yasanan tek sorun, sadece olan borcun faizini ödemek için yeni borç bulamıyorlar.

Sayfa 50/1000 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •