Sayfa 600/1000 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu da guzel bir neden olabilir.

Peki 3. Dunya savasi olasiligi nasil?

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Baskan o olmaz artik bence. Vekalet savaslari ve ekonomik savaslar ile halihazirda 3. Dunya savasi icerisindeyiz. Ama illaki olacaksa K Kore den cikar diye oy hakkimi kullaniyorum. O anzuvarda bolgesel gerilimler sicak catismalara evrilir, kimin eli kimin cebinde belli olmaz. Ama nukleer tehlikesi en buyuk engel.

2.  Alıntı Originally Posted by balbatros Yazıyı Oku
    Sabah dolar 5.86 lardayken hemen hemen tüm vadelerde 1000 lik kontratlar göründü satış tarafındaydı.

Ben onu gördüğümde genelde kaçarım.

Zira geçenlerde haziran ve aralık kontratlarda bu 1000 lilleri gördüğümde 6.12 haziran- 6.92 aralık kontratlarıma stop koydum zor kurtuldum.
    Haziranda vadede bugün 23 bin kontrat sell poz geçmiş hocam hacim ciddi düşükmus bugün merkez elini yatağını çekti gene Haziran'da 1 milyon lotu var Ortalaması 5.68 de ama bugün berbatmis hacim
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3. 5,87 uzeri ilk etapta olumlu gibi dolar icin. Alti olumsuz kisa vade de. Bence.

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu da beni en cok dusunduren soru iste. Yakinda buna da bir cevap bulmak zorunda kalacagiz.

Fiziki altın kesinlikle. Geçmiş krizlerde bariz açık ara önde. Hele ki savaş vesaire de rakipsiz kalır altın.
    Köy yerinde bir ev ile verimli bir toprak ve bir kaç tavuk ile koyun sonra ki aşama olmalı.

Öyle bir an gelir ki kendi kendine yetmek zorunda kalır insan.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    5,87 uzeri ilk etapta olumlu gibi dolar icin. Alti olumsuz kisa vade de. Bence.
    5,95 ustu ya da alti diye bakalim bence. Haftasonu bir ey abd sen kimsin ulan allahsiz diye bir cikis gelirse pazartesi gorulebilir.

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Fiziki altın kesinlikle. Geçmiş krizlerde bariz açık ara önde. Hele ki savaş vesaire de rakipsiz kalır altın.
    Köy yerinde bir ev ile verimli bir toprak ve bir kaç tavuk ile koyun sonra ki aşama olmalı.

Fiziki altın kargaşada işe yarayacak mı?
    Kim alacak kim satacak?

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku

Bence Malta. Dunyada savas ciksa hicbir sey olmaz bu ulkeye.

8. Hale bak viop kapanisi 5.8350 uzlaşma fiyatı spot kapanış 5.8330 utanmasalar ptesi eksingapla açacaklar .
    FX de batirmadik adam bırakmadılar , opsiyon aynı , viopda fiyatti makasdi yeminle XAUUSd longlar olmasa maliyet geçen hafta 5.83 fiyat gene 5.83 hem makasdan hemde fiyattan kol gibi zarar var , sadece makasdan 400 Pips saplamislar yuh be.
    Ayın daha 7 di yahu insafsizlar.
    Bir tek fizikilere bir halt yiyemiyorlsr onlarida TL faiziyle bitirmeye çalışıyorlar

Sayfa 600/1000 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •