Sayfa 850/1000 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. A nationally recognized statistical ratings organization (NRSRO) is a credit rating organization that provides an assessment of the creditworthiness of a firm or financial instrument(s) and is registered with the Securities and Exchange Commission (SEC).
    bu abd federal devleti tarafından tanınmayan bir rating kuruluşunu wall street ve londra da kimse ciddiye almaz.Onlar almazsa hariçten gazel okursunuz. Ben bunun dersini veriyorum üniversitede, eğer ulusal bir rating ajansı kuracaksanız bir kere finansal varlıklarınız ve itibarınız yüksek olmalı.Mesela resrv para birimi olarak kabül görmeniz vs lazım.Almanya bile bu işe soyunmadı çünkü finansal merkez olarak yeterince kuvveti yok daha.

2.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Dostum 20 kuruş içerdeyim hala.
    Bir gayret Eyyyyy Mudiz bekliyorum.
    Selamlar.
    24 kuruş.
    Bu ay sonu mevcut seviyeden +40 kuruş yapmalı. Aşağısı kurtarmaz hesapta.

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Gönlüm yayla istiyor...

Aklımda da Kastamonu veya Çankırının güzel bir yerinden yayla evi almak var...

İzmir'in yazı çok sert.

İnsani değil.

Antalya'da nasıl yaşıyorlar hayret ederim.

Eskiden insanlar yazın yaylaya giderlerdi.

Bu deniz, plaj, kum nereden çıktıysa...

Bir moda gibi bu da geçecek.

Sonra yaylalarda yer bulunmaz olacak.
    Kastamonu için damı iyi yapmanız lazım yoksa kışın kardan çökebiliyor .

Bazı bölgelere acayip kar yağıyor

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

4.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Ustadim s&p aidatsiz da yapiyor ya ona atifta bulundum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    s&p değerlindirmeyi senin için yapmıyor zaten
    bir gün kapısına dayanacağın dünyadaki herhangi bir finans kurumunun
    referans alacağı bir kriter olsun diye yapılıyor
    yoksa diğer iki kuruluşla olan anlaşmanı fesh etsen de onlar sana not vermeye devam eder..

5. 1335 senesi mayıs' ının on dokuzuncu günü Samsun'a çıktım. Vaziyet ve manzara-i umumiye : ....
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Bahçeli'den S-400 çıkışı: NATO üyeliği sorgulanmalı

7. Yeni dikkatimi çekti notumuzu bu kerkenezler 3 basamak birden mi indirmiş? Mahfi Eğilmez de bu konuya değinmiş.

Türkiye ekonomisinin performansında ciddi bir ivme kaybı olduğu bir gerçek. Buna karşılık Moody’s’in eğer not düşürecekse notu ve görünümü Ba3 negatiften B1 pozitif ve B1 durağan kademelerini atlayıp B1 negatif düzeyine düşürmesi ağır bir karar.

8.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Bahçeli'den S-400 çıkışı: NATO üyeliği sorgulanmalı
    Meydana ip attın sana Apo'yu asacak adam budur diye oy verdik ama sen gittin PKK/hdp'lilerle el sıkıştın PKK/hdp vekili AhmetTürk'ü kodesden kurtardın sana oy verenlere ihanet ettin. NATO üyeliği falan sorgulayacak adam değilsin sen...

Sayfa 850/1000 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •