Sayfa 891/1000 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tacikistan dönüşü yıllar önce beraber siyaset yaptığı kişilerle bir araya gelecek. Buluşmaya 7 bin kişinin katılması bekleniyor.
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Selamet Partisi ve Refah Partisi'nde birlikte siyaset yaptığı 7 bin eski arkadaşıyla bugün bir araya gelecek.
    Haliç Kongre ve Kültür Merkezi'nde 19:00'da başlaması beklenen toplantı için salonun içinde ve dışında hazırlık yapıldı.
    Toplantının ana sloganı ise "94 Ruhuyla" olarak belirlendi.
    Olası bir bölünmeyi engellemeye çalışıyor.
    Bence İstanbul seçimlerinin önüne geçti bu durum.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Dolar yine beni ters köşe yaptı.
    Ya benim ayarım ya da doların ayarı bozuk.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Dolar yine beni ters köşe yaptı.
    Ya benim ayarım ya da doların ayarı bozuk.
    Selamlar.
    Terste kalmayan yokki psikolojimiz bozuldu artik turk lirasinda dursan yok ediyorlar durmasan öpüyorlar psikolojim bozuldu artik fed faiz indirirse kac kurus duser acaba

4. Başlığın adını
    Gara gara düşünmek kaçınılmaz
    olarak mı değiştirsek.

5. 17 Haziran Pazartesi 14:21 OCAK-MAYIS 2019 DÖNEMİNDE FAİZ DIŞI AÇIK 20,1 MİLYAR TL OLDU

17 Haziran Pazartesi 14:21 MERKEZİ YÖNETİM BÜTÇESİ OCAK-MAYIS 2019 DÖNEMİNDE 66,5 MİLYAR TL AÇIK VERDİ

17 Haziran Pazartesi 14:20 FAİZ DIŞI AÇIK MAYIS'TA 4,12 MİLYAR TL OLARAK GERÇEKLEŞTİ

17 Haziran Pazartesi 14:19 MERKEZİ YÖNETİM BÜTÇESİ MAYISTA 12,1 MİLYAR TL AÇIK VERDİ

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    Terste kalmayan yokki psikolojimiz bozuldu artik turk lirasinda dursan yok ediyorlar durmasan öpüyorlar psikolojim bozuldu artik fed faiz indirirse kac kurus duser acaba
    Sıkıntı yapma.
    Memlekette dolardan kazanamayız ancak para korunur.
    %70 altın %30 dolar yaptım ben.
    Ekranı da kapayıp tatile çıkacağım izin alabilirsem.
    Selamlar.

7. Ekranin basina maymun koysan al sat dugmelerini gostersen rastgele bassa kazanma ihtimali (%50) biz akil mantik ve bilgiyle hareket efenlerden yuksek olur

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by XMountaiN Yazıyı Oku
    Ekranin basina maymun koysan al sat dugmelerini gostersen rastgele bassa kazanma ihtimali (%50) biz akil mantik ve bilgiyle hareket efenlerden yuksek olur
    Memlekette mantık mı var ya?
    Selamlar.

Sayfa 891/1000 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •