Sayfa 894/1000 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,145 - 7,152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. kalın yeşili geçerse hareket hızlanacak.
    daralma devam ediyor.
    şansmıdır bilemiyorum ama bitiş zamanı seçimin ertesi gününe geliyor.
    aşağıdaki ince çizgiye geçmedikçe telaşa gerek olmadığını düşünüyorum..

heyecana kapılmayın arkadaşlar, bu görüntüler kısa vade.
    uzun vadede zaten yön belli.

2.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku

kalın yeşili geçerse hareket hızlanacak.
    daralma devam ediyor.
    şansmıdır bilemiyorum ama bitiş zamanı seçimin ertesi gününe geliyor.
    aşağıdaki ince çizgiye geçmedikçe telaşa gerek olmadığını düşünüyorum..

heyecana kapılmayın arkadaşlar, bu görüntüler kısa vade.
    uzun vadede zaten yön belli.
    Biraz gevşeyip sakinleyim bu akşam. Sabah akşam posta okuyayım yani

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 200 milyar $ yakın dth varken dolarda asiri yükseliş beklemenin bir anlamı yok.bu yıl MB tahminleri civarı bir hareket daha mantıklı duruyor bakalım.

Ahmetg Guest
    Dolari baskilamak icin ne yapiyorlarsa MB raporlarinda gozukmesi gerekmiyormu?

Neden biz bir sey goremiyoruz?

5. Secime kadar hatta ,Reisin Trumpla gorusmesine kadar dolara rahat yok anlasilan. Birde vatandasa 6 civarindan cok mal vermisler. Etrafimdakilerle konustugumda gordugum duydugum bu. Onlari terletmeden dolari yukari cikarmayacaklar gibi.

Birde yabanci dovizleri var onlarin yogun bozdurma donemi. Bunun etkisinide dusunmek lazim.

Lakin 1 temmuzdan sonra isler degisebilir. Abd S400 lerle ilgili esas baskiyi bence Temmuz / Agustosta yapacaktir.

Ornek teskil ediyoruz diger ulkelere (ornegin hindistan daha yeni siparis asamasinda)

Onlari korkutmak icin bize sert yaptirimlar uygulayabilirler.

Benim en buyuk korkum F 16 lar onlarla ilgili teknik sorunlar cikartirlarsa hava savunma zaafiyeti yasayabiliriz.

Milletimize devletimize zeval gelmesin . Su S400 sikintisi en hayirli bir sekilde cozulsun

6.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    200 milyar $ yakın dth varken dolarda asiri yükseliş beklemenin bir anlamı yok.bu yıl MB tahminleri civarı bir hareket daha mantıklı duruyor bakalım.
    Yıl sonu dolar tahmini 6.30 idi MB'nın , bu baya düşük bir rakam yani 1 yıllık getiride TL mevduatının bile gerisinde kalıyor ki başabaş gitse bile 6.50'nin üzeri kapatması lazım bakalım daha 6 aylık bir süreç var

7. sabah 08.00 'da (5.92500) zirvesinden yönünü aşağı çevirdikten sonra,
    an itibarıyla, 5 haziran'da (5.66) dibinden başlattığı mini trend desteğini,
    bollinger bandı orta çizgisiyle buluştuğu noktada test ediyor.
    https://twitter.com/…bel/status/1140618979427454977

Arkadaşlar doları hisse senediyle karıştırıyorsunuz.Şu fiyattan çok mal alındı çok mal satıldı falan.Söyledikleriniz hissede geçerli olabilir.Çünkü hisse sayısı bellidir.Kimde ne var aşağı yukarı bellidir.Hisse sayısı belli olduğu için hisseler güçlü ellerde toplandığı zaman yükselir.Dolarda böyle bir şey söz konusu olamaz.Hiç kimse veya kurum şu fiyattan çok dolar alan oldu onlar satsında yükselteyim gibi bir düşüncede olacak kadar hakim olamaz.180 milyar dolar bizim için büyük para olabilir ama genel döviz piyasası için küçük birmiktar.

Sayfa 894/1000 İlkİlk ... 394794844884892893894895896904944994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •