Sayfa 935/1000 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,473 - 7,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hareket icin yolunda bulunacaksiniz, siz ortaya bir laf atacaksiniz hiyarin biri atlayacak, sonra ben de ona dalacagim!

Hareket boyle olur, yan gelip yatmaklan olmaz!
    Tuzlukla peşinden mi koşacağız 🤣🤣🤣

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Üyeler bu gece ne tarifi yapıyoruz? dün evde ekmek tarifi vardı faydalandık,ya bugün????
    Bugün 69 pozisyonun uygulamalı videosunu koyacaktım, sonra üzerinde bilgi alışverişi yaparız diyordum!

Videoyu bulamayınca, vazcaydım!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Size o kadar dedim damat döviz alanın eli yanar demeden alımı geçilmez diye dinlemediniz beni.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,391
     Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bence komple ekranı kapatsaydın. 2 hırsızı da seyretmezdin. Daha iyi olurdu. Vaktine yazık olmuş.
    len bu imamoğlunun çocuklarıda 18 gemimi almışlar, sana iğrençsin diyorum,

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Tuzlukla peşinden mi koşacağız ������

Yahu biz ne koşacağız, bu hıyarlar kendileri koşar gelirler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Benim bir önerim var. Malum yaz gelince herkes çoluk-çocuk, ihtiyar-genç glikozlu dondurmalara hücum ediyoruz. Sonuçlarından bahsetmeye gerek yok, hepimiz biliyoruz.

Bizim eve son 4-5 yıldır dondurma nadir girer, sebebi de yerine koyduğumuz ev yapımı bir ürün, meyveli eskimo. Eskimo kaplarını ikea'dan aldık. Yaz gelince aklınıza gelen her sulu meyveden içine limon suyu da katıp rendeleyerek bu eskimo kaplarına koyup buzlukta dondurup ihtiyaca binaen tüketiyoruz. En çok kullandığımız meyveler çilek (teraslı evde yaşarken kendi çileğimizi kullanıyorduk) kaysı, kavun, karpuz ve üzüm. Biz şeker katmıyoruz ama şeker eşiği yüksek olan aile bireylerini de projeye kazanmak açısından isteyenler biraz şeker ekleyebilirler, nasıl olsa marketten alınan dondurmaya oranla daha sağlıklı olmaya devam edecektir.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yahu biz ne koşacağız, bu hıyarlar kendileri koşar gelirler.
    Son 4 gün zaten kaldı artık arasakta bulamayız

8.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Benim bir önerim var. Malum yaz gelince herkes çoluk-çocuk, ihtiyar-genç glikozlu dondurmalara hücum ediyoruz. Sonuçlarından bahsetmeye gerek yok, hepimiz biliyoruz.

Bizim eve son 4-5 yıldır dondurma nadir girer, sebebi de yerine koyduğumuz ev yapımı bir ürün, meyveli eskimo. Eskimo kaplarını ikea'dan aldık. Yaz gelince aklınıza gelen her sulu meyveden içine limon suyu da katıp rendeleyerek bu eskimo kaplarına koyup buzlukta dondurup ihtiyaca binaen tüketiyoruz. En çok kullandığımız meyveler çilek (teraslı evde yaşarken kendi çileğimizi kullanıyorduk) kaysı, kavun, karpuz ve üzüm. Biz şeker katmıyoruz ama şeker eşiği yüksek olan aile bireylerini de projeye kazanmak açısından isteyenler biraz şeker ekleyebilirler, nasıl olsa marketten alınan dondurmaya oranla daha sağlıklı olmaya devam edecektir.
    Çok güzel bir fikir denemek lazım..Reha Bey in video uygulamalı ders fikride fena değil ama federaller her an gelebilir.....

Sayfa 935/1000 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •