Special Days Image
Sayfa 98/1000 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Milyar milyar alıyorlarsa dolar niye 6.05? Sadece borsada satılanlar doları 7 yapmaya.. Neyse alın beni içeri alın alın

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hazırda milyar milyar dolar satan satıcı olduğu için artmıyor mübarek. Babalarının malı gibi dth ları satıp duruyorlar işte.

Malum bist30 tertemiz bayrak dinlenme ve bugün kırış geldi.
    Bazı senetlerde hele ki Aselsanda KY yi iffet yaptılar iffet bir gün %3-5 yukarı çekip malı kitleyip sonra ki gün ölümüne basıyor yabancılar.

Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Hazırda milyar milyar dolar satan satıcı olduğu için artmıyor mübarek. Babalarının malı gibi dth ları satıp duruyorlar işte.

Malum bist30 tertemiz bayrak dinlenme ve bugün kırış geldi.
    Bazı senetlerde hele ki Aselsanda KY yi iffet yaptılar iffet bir gün %3-5 yukarı çekip malı kitleyip sonra ki gün ölümüne basıyor yabancılar.

Birşeyler duydum ne derece doğru acaba? Türkiye de ekonomistlerin '' devlet dövizinize el koyabilir, tlye çevirebilir'' tarzı söylemlerde bulunması suç teşkil ediyormuş. Doğru mudur? O yüzdenmi gıklarını çıkarmıyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Birşeyler duydum ne derece doğru acaba? Türkiye de ekonomistlerin '' devlet dövizinize el koyabilir, tlye çevirebilir'' tarzı söylemlerde bulunması suç teşkil ediyormuş. Doğru mudur? O yüzdenmi gıklarını çıkarmıyorlar

Silivri soğuk hocam bütün ekonomistler bunu bilir :D

Hani iş içeri atmaya kaldımı fetto stayla her zaman en etken yöntemdir ben fetocu değilim diyene kadar temiz 5 yıl silivride yatırırlar adamı bu ülkede.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4. Halkları en iyi yönetmenin yolu adalet ve demokrasidir batılı ülkelerde.
    Bizde ise korku ve algı yönetimiyle bu işi çok daha iyi yaptıklarını farkettiler.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Balık siparişi verince yanında ayran isteyin .
    Zehirlenmek için mi?
    Balık taze ise problem olmaz...
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6. balık taze , ayran bayatlamış ise ne olur ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

7. Yilbasindan beri gecen 141 gunde, gunluk mevduat hesabimdaki paranin toplam getirisi 7,64% iken, yilbasinda aldigim dolarin getirisi 13,5%... Simdi full dolara ne zaman gecsem diye dip kovalamam gerek. Faizi %50'de yapsalar tl nin deger kazanmasi gecici sureyle olacaktir algisi olustu ben de artik. Daha buyuk yapisal problemlerin cozumune dair isaret olmadan, tl saglikli durmuyor ya da kisa sureli al-satlar ile kar yukseltilebilir, tabi risk de yukselir.

8. benim anlamadığım merkezde rezerv yok yada kamudan satıyor artık her neyse bizde doların yükselmesini engelleyecek ne var ki

Sayfa 98/1000 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •