Sayfa 820/1000 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Devamli s400 den geri adim yok aciklamasi bana samimi gelmedi insan kendine guvense bir kere söyler
    demek ki bu durumdan tek ben kıllanmıyorum. rahatladım

2. savas mavas diyolar birkac forumda ne oldu abd iran filan mi ? dolar zipladi bi anda

3.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    demek ki bu durumdan tek ben kıllanmıyorum. rahatladım
    Bana bak aliyorum he patriot ver vazgeçeyim der gibi
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

4. Devlet ya yaptırım yeme niyetinde sanırım ekonomik krizi buraya yıkayacaklar yada seçim ayağına gövde gösterisi yapıyorlar, sonra kurt kuzu olacak fakat ısrarla söylenen her söylem ahmet mehmet hiç fark etmez doları anında yükseltiyor , yani hem baskıla aşağılarda tutmaya çalış hem sürekli yat kalk S-400 beyanı ver.
    Sanırım bir an önce yaptırım yiyip ekonomik krizi yıkacaklar sonra anlaşma zemini aracaklar, aynı papaz olayındaki gibi. önce kafa tut sonra emrin olur

5. Biraz önce Çavuşoğlu açıklama yapıyor s400'ü aldık, neyse zorlukları karşılaşırız diyor.

Her gün bir s400 açıklaması. ABD ise henüz suskun ve geride. Trump "yaptırım" adı altında bir tweet atsa dolar ve borsa tepe taklak olur.

Ne yapılmaya çalışılıyor anlayan beri gelsin.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. 14 Haziran Cuma 10:20 ÇAVUŞOĞLU: ABD CAATSA İLE İLGİLİ OLUMSUZ ADIMLAR ATARSA, BİZİM DE YAPACAKLARIMIZ VAR-AA

14 Haziran Cuma 10:20 ÇAVUŞOĞLU: İDLİB'DE RUSYA İLE ATEŞKES İÇİN BERABER ÇALIŞIYORUZ-AA

7.  Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    Bana bak aliyorum he patriot ver vazgeçeyim der gibi
    öyle kolay vazgeçemez, çünkü bu olay papaz olayı gibi değil.
    karşısında rusya ve idlib var.
    kaldı ki abd bile patriot vermek istemiyor.
    hepsi gözünün üstünde kaşın var durumu

8. Dolar 5.90 değdi çekti.

Sayfa 820/1000 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •