Sayfa 909/1000 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Aynen oyle. Bosver artik, polemiklere girme, halkla bulus, cevap verme ne halleri varsa gorsunler.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    polemiğe girilecek tek husus bu geceki valiye özür dilenmeli tartışmasından sonra
    var olduğunu iddia ettiğiniz kabataş kasedini veya oylar çalınırken iddia edilen kasedi
    gösterirseniz özür dileyeyim, görüntü montajını yapamadınız daha kolay olan
    ses montajı üzerinden özür bekliyorsunuz, biz de tüm türkiye adına sizden özür bekliyoruz derim..

2. Mansur Yavas hakkinda Ankara 4.Agir Ceza da cek senet iddiasiyla ilgili gorevi kotuye kullanma sucundan dava acilmis.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Mansur Yavas hakkinda Ankara 4.Agir Ceza da cek senet iddiasiyla ilgili gorevi kotuye kullanma sucundan dava acilmis.
    Bunlar ters teper. Mansura daha cok yarar

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    sen vatandaşın dert dinleme ve dertlere cözüm bulmanın en yüksek makamı iken vatandaşa *****da algit derken bende seni o makama layık görmedim ve sende o makama layık degilsin
    ***** da al git gerçekten başka bir boyut herseyi unuttum onu unutamadım. En kutsal şey anadır inanan inanmayan tüm insanlar için.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Müslüman Kardeşlerin kurduğu parti başkanlığından, Mısır Cumhurbaşkanlığına...

Erdoğan'ın rabia işaretiyle (Bakmayın o işaret için uydurduğu hikayeye) destek verdiği dinci siyasetçi...

Boşuna değil birilerinin ölümüne yaktığı ağıt...

Ama işin umut verici tarafı tüm insanlar gibi bu siyasilerin de bir gün öleceği.

Tek umudumuz bu yalım gerçek. Bizim de.
    Ben Erdoğan'ı da Müslüman kardeşlerden biliyorum. Yaptığı işaret orada agirlanmasi mursiye verdiği akıllar. Benim izlenimlerim bunlar, mursi başarılı olamadı, Erdoğan başardı. Darbe vs hepsi ikisinin de başına geldi ama sadece Erdoğan ayakta kaldi. Burada toplum farkı mi etkili oldu, siyasi zekası mı, dış güçler mi tabii ancak kendisi bilir bunun doğrusunu. Sene olmuş 2019 hala karanlık işler ve taht oyunları devam ve hiç değişmeyecek sanırım. Ben şahsen üzüldüm Allah kimseye haksız hapse düşme ve böyle bir ölüm vermesin. Şehitlik meselesi ise tamamen siyasi ve sloganvari birsey oldu artık. Herkes istediğine sehit deme hakkına sahip. Benim için ise tek tanım kurandadir.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

6. Civelek içindeki cini çıkarmış
    https://www.youtube.com/watch?v=-xBVLywbgHE

Pentagon’dan üst düzey bir yetkili: ABD Türkiye’ye F-35’in ötesinde yaptırımlar getirebilir-VOA

18.06.2019, 06:26:55

* * Türkiye’nin Rusya’dan S-400 hava savunma sistemi alımı nedeniyle Türk-Amerikan ilişkilerinde yaşanan gerilimin dozu giderek artıyor.

* * Amerikanın Sesi Radyosunun internet sitesinde yer alan habere* göre, Reuters’ın geçtiği habere göre, Pentagon’dan üst düzey bir* yetkili, Washington’un Lockheed Martin üretimi F-35 savaş uçakları* için parça inşa edenlere ek olarak, başka Türk şirketlerine da mali* yaptırım getirme seçeneğini değerlendirdiğini söyledi.

*

Sayfa 909/1000 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •