Sayfa 979/1000 İlkİlk ... 479879929969977978979980981989 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,825 - 7,832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. Dolarla dans olmalı konu adı bence...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. iyice hisse senedi gibi oldu bu iş önümüzdeki aylarda fed faiz indirimine gider ve s400 de orta yol bulunur veyahut yaptırım askeri savunma sanayi temelli kalırsa bence terste kalma durumumuz olabilir çünkü bizim gibi yüksek faiz veren ülkelere rağbet artar ileride batıcaz zaten bu ekonomi yönetimiyle ama kısa vadede terste bırakabilirler bence ne biliyim ben korkuyorum artık şahsen.

Dolar 5 gayme olacak dedik, hala bık bık...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Bizim sivri zekalı yöneticilerimiz kamuda tasarruf yapmadıkça görüp göreceği en dip yer 5.70 civarıdır.

FED gökten zembille dolar yağdırsa yine de 5.70 in altına kolay kolay inmez.

Bu kadar gelir garantili proje, yol, köprü, havaalanı, şehir hastaneleri yapılmışken toplanan vergilerin çoğu yandaşların farkını ödemeye gider!!!

Daha bir sürü gelir garantili yeni şehir hastaneleri açılıyor...

Kol gibi sokuyor yandaşlar!!!

Benim tercihim her zaman emtia dan yana.

Doları sevmem arasıra gir çık için alır satarım. Fakat kağıt paraların içimdeki en dandik paralardan birisi TL dir. Dolar her zaman TL den üstündür. Çünkü üretim gücü var ve rezerv para. Askeri gücü yenilmez şimdilik.

Hazine bu kadar açık veriyorken devalüasyon FOREVER TL de!!!

Sebep dış güçler papaz veya S400 vs vs değil. Sebep hazinenin büyük açık vermesi!!!

Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    iyice hisse senedi gibi oldu bu iş önümüzdeki aylarda fed faiz indirimine gider ve s400 de orta yol bulunur veyahut yaptırım askeri savunma sanayi temelli kalırsa bence terste kalma durumumuz olabilir çünkü bizim gibi yüksek faiz veren ülkelere rağbet artar ileride batıcaz zaten bu ekonomi yönetimiyle ama kısa vadede terste bırakabilirler bence ne biliyim ben korkuyorum artık şahsen.

5. Altın 1390'ları gördü, son 5 yılın en yüksek seviyesine çıktı.
    Aylık kapanışı 1370'lerin üzerinde yapabiliyorsa, uzun vadeli döviz yatırımlarımın bir kısmını buraya kaydırmaya başlayabilirim.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

6. sabah satış yer mi dolar acaba ben onu merak ediyorum gerçekten bulaştığım güne lanet olsun şu dolar işine.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku

fincan kulp formasyonu denen zımbırtı mıdır bu?
    evet oymuş.

Sayfa 979/1000 İlkİlk ... 479879929969977978979980981989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •