Sayfa 1000/1000 İlkİlk ... 5009009509909989991000
Arama sonucu : 8000 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

*erdoğan: (f-35) eğer abd yanlış bir şey yapar ise türkiye uluslararası mahkemelere başvurur

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. RTE, faizlere giydirmiş yine...

*erdoğan: Yüksek enflasyonun bana göre en önemli sebebi yüksek faizdir-bloomberg ht

*erdoğan: Abd türkiye'ye patrıot için iyi bir teklif vermedi-ntv

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4. ben bu filmi izledim. merkez buradan yine gömecek dolarları aşağıdan almaya çalışacak. dolar yedirmeye çalışıyorlar sanki reisle merkez. hazineye irat kaydedecekler...
    YTD

Erdoğan: şartları hiç zorlamadan bırakın dalgarı kur rejimiyle süreç devam etsin-bloomberg ht

erdoğan: Abd yaptırım uygularsa, türkiye karşı yaptırım uygular-ntv

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: şartları hiç zorlamadan bırakın dalgarı kur rejimiyle süreç devam etsin-bloomberg ht

erdoğan: Abd yaptırım uygularsa, türkiye karşı yaptırım uygular-ntv
    Yeni baslik açıldı, açan arkadaşın şartları yerine getirip getirmediğini yönetime arzederim...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 1000/1000 İlkİlk ... 5009009509909989991000

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •