Sayfa 461/1000 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Şu adama rahmetli deme, ilk KürtAçılımcısıydı fitnenin başıydı, PKK'nın büyütüldüğü yıllardı, rüşvete "işi bilmek" diyen bir ahlaksızdı..
    Bu topraklarda yaşayan tüm insanların hiç birini yok sayamayız ki, keşke safkan türk vatandaşlarla dolu olsa ülkemiz ama değil. Her insanın dünyaya gelirken anadan doğma hakları var. O dönemde kürtler çok fazla dışlanmış itilmişlerdi. Kimsenin kimseye doğuştan var olan haklarına saygısızlık etme hakkı yok. Bir bireyin özgürlüğü diğer bireyin özgürlük alanıyla sınırlıdır. Hem kimsenin Anne baba, soy sop seçme özgürlüde yok. Kimse soyunu sopunu özgür iradesiyle seçmiyor ki, hor görebilelim yada övünebilelim.

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Şu gönderini de pek manidar buldum, darbenin başarısız olmasına üzülmüş gibisin. Cezalıydım yazamamıştım, aklımda kalmış. Eğer üzülmüyorsanız o zaman benim durduğum çizgidesiniz.
    Orda söylediğim 15 temmuzda hersey açık oldu, adamlar cia den çıktı. Belki Erdoğan daha önce biliyordu ama 15 temmuzdan sonra amerika ve Almanya kabak gibi belli etti elini. Bu ulkeler arasında Her zaman bir gerginlik olacaktır ve geri dönüşü yoktur demek istiyorum. Sizce bu ülkeler birbirine guvenebilir mi artık.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Silerkene, su kaçırdı yine!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Neresine kacirdi. Ahlaksiz kelimesini ne zaman yazsam siliniyor. Oysa ben kimseye ka yazmıyorum ortaya koyuyorum laf sahibini biliyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. CariAçık yıllarında şıkıdım şıkıdım yapan Akape seçmeninin CariFazla yıllarına girdiğimiz bu dönemi nasıl yorumlayacağını helecanla bekliyorum..

6.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bu topraklarda yaşayan tüm insanların hiç birini yok sayamayız ki, keşke safkan türk vatandaşlarla dolu olsa ülkemiz ama değil. Her insanın dünyaya gelirken anadan doğma hakları var. O dönemde kürtler çok fazla dışlanmış itilmişlerdi. Kimsenin kimseye doğuştan var olan haklarına saygısızlık etme hakkı yok. Bir bireyin özgürlüğü diğer bireyin özgürlük alanıyla sınırlıdır. Hem kimsenin Anne baba, soy sop seçme özgürlüde yok. Kimse soyunu sopunu özgür iradesiyle seçmiyor ki, hor görebilelim yada övünebilelim.
    Bugün Almanyada doğan bir Türkün bazı "insani" hakları vardır ve kimsenin o hakları kısıtlamaya hakkı yoktur.
    Ama o Türklerin Almanyada yoğun olarak yerleştikleri şehirleri "Avrupa Türkistanı" olarak bölmek gibi bir hakkı yoktur değil mi?

Adamın anasını ağlatırlar valla.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

7. Ali Koç önemli açıklamalar yapmış. Spor takımları hiç ilgim yok. Türkiyede spor takımlarını tutanların geri zekalı olduğunu defalarca yazdım.

Ali Koç un konuşmasındaki Tespitlerim:

1) Fatih Terim e hayatının kıyağı yapılmış. Bizim verdiğimiz vergileri iç etmişler hırsızlar. Fatih Terim hırsızın önde gidenidir. Federasyon bu hırsızlığı birlikte yapmıştır.

2) 4 büyükler (FB, GS, BJK, TS) iflas etmiştir. Devlette zırnık para yok bunlara para verecek. Koskoca klüpleri batıranların hapse atılması lazım. Ama bu devlette bunu yapacak döt yoktur. Spor klüplerini yönetenler çok üst düzey MASON lar. Dokunanamazlar. Olan yine bizim vergilere olacak. Bizim vergilerle spor klüplerini kurtaracaklar. İstanbul seçimlerinden sonra spor klüplerinin zararını kamu bankalarına yıkarlar.

Ali Koç: "Eski bir milli takım antrenörü ile yollar ayrıldı. Federasyon tazminat ödedi. Bu tazminat kulüplerin parasıdır. Halbuki iş kanunları 6 gün içerisinde tazminat ödememe hakkı sağlarken niye tazminat ödemek zorunda kaldı federasyonumuz?"

Ali Koç: "Mali yapılar ortada, deniz bitti. Devletimiz inşallah bize yardımcı olacak. Yapılandırma konusunda Haziran sonuna sarkmamalı, diğer türlüsü ne bizim ne Trabzonspor'un işine yaramaz."

Sayfa 461/1000 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •