Sayfa 225/1000 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Abi sen neden bizimle muhatap oluyorsun, danışmanlarından yahut sekreterlerinden birisine söyle o yazsın; bize ayırdığın vakitlerde kaç milyon dolarlar kazanırsın, yazık yani , günah .
    .

2. Herkese iyi geceler.

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    30 Minutos luk bi şey
    uzakdoğunun çekik gözlü çocukları , ürkek japon ev kadınları ilk hedefe şeyettirecek mi bakayım , az kaldı... hadi yavrum kemik...

niyetim güzeldi deme , dene niyetim güzel de....
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ekonomik kriz
    Siyasi belirsizlik
    İstanbul seçimlerinin muallaklığı
    İç politikada gereksiz riskli gerginlikler
    S-400 füzelerin 1 ay sonra gelecek olması
    ABD nin bize olası askeri ve ekonomik yaptırımları
    ABD ile İran arasında ki gerginliğin savaşa doğru gitmesi
    Bulunduğumuz coğrafyada jeopolitik risklerin zirve yapması
    Bu yıl sonu ticaret savaşları ile çıkması çok yüksek olan global kriz

Benim kararım belli, yukarıdaki riskler olduğu ve sürdüğü sürece..
    Bu gibi ortamlarda altın her zaman güvenli limandır diyor...
    Sarı kızıma sıkı sıkı sarılıp mışıl mışıl uyuyorum.

İyi geceler.
    Bu kadar olumsuzluğa rağmen birileri hala gidip borsada ver yansın hisse alıyor ya şaşıyorum. Borsa çakılınca da zır zır zır zırlıyorlar. Ulan öyle kör yatırımcılar var ki İnanın söz gelimi ülkemiz savaşa girse ve bombardıman altında olsa iki bombardıman arası koşup bankamatikten hisse alacak kadar inatçı ve at gözlüğünden bakan bir yatırımcı kitlesi var. Borsada olanlar ortada. Yaptırımlar açıklandığı an kaç gün çakılacağı ortada. doların nasıl fişekleyeceği ortada ama yinede çoşkuyla hisse alıyorlar. Bursada para kazanma devri tersine döndü sanırım. Yıllardır .... fonu öncülüğünde borsayı şişirip durdular. Borsa Balonu patladığında ben onların halini göreceğim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
    Gerçek yatırımcı kriz zamanı hisse alır. Savaş çıkar, ülke batar diyorsanız oturduğunuz evi arabayı satıp çoktan döviz almış olmanız
    lazım. Türkiye Cumhuriyeti ne hiçbir şey olmaz, siyasi iktidarlar gelir geçer. Her ekonomik veya siyasi problemin bir çözümü mutlaka vardır. Enseyi karartmayın, "her şey çok güzel olacak" gerisi boş laf.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

6. Günlükte, mum çubukları benzeşmeye devam etti. Bu durum daha ne kadar sürer, ilgiyle takip ediyorum.

--Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Bu kadar olumsuzluğa rağmen birileri hala gidip borsada ver yansın hisse alıyor ya şaşıyorum. Borsa çakılınca da zır zır zır zırlıyorlar. Ulan öyle kör yatırımcılar var ki İnanın söz gelimi ülkemiz savaşa girse ve bombardıman altında olsa iki bombardıman arası koşup bankamatikten hisse alacak kadar inatçı ve at gözlüğünden bakan bir yatırımcı kitlesi var. Borsada olanlar ortada. Yaptırımlar açıklandığı an kaç gün çakılacağı ortada. doların nasıl fişekleyeceği ortada ama yinede çoşkuyla hisse alıyorlar. Bursada para kazanma devri tersine döndü sanırım. Yıllardır .... fonu öncülüğünde borsayı şişirip durdular. Borsa Balonu patladığında ben onların halini göreceğim.
    bilinçli yatırımcıyı ayrı tutuyorum tez ve görüşleri kendilerini baglar
    birde yatırımcı adı altında kumarbaz tayfası var
    kumarbaz her gece kaybedsede yine kumara gider ona neden diyemessin çünki onun işi kumarbazlıktır
    rulet oyuncusunu poker oynarken göremessin yada çok nadir keza pokerciyide rulette fazla göremezsin
    çünki zevk alamaz gönüllü tecavüzde zevk almak esastır

8.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Sarayın aylık sabit giderleri 21 Trilyon olduğu söyleniyor kriz falan yoktur. Kriz var diyenin ağzının ortasına terlik geliyor.
    Kriz yoktur.Benim kriz kriterim her gün dur kalk 20 km hızla gittiğin yolda 90'la gidilmesidir.Benzin masrafı yüzünden arabası olan toplu taşımaya kayarsa ve şirketler mal dağıtımı için araçlarını çıkarmıyorsa kriz vardır.İşsizlik,enflasyon vs. kalp spazmı veya ritm bozukluğu gibi şeylerdir kalp krizi bambaşka birşey.Elbette spazm geçiriyorsan bunun sonrası krizdir o ayrı.

Sayfa 225/1000 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •