Sayfa 243/1000 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Çin azıcık abd tahvili satsa ya göstermelik de olsa , bak neler oluyor o zaman...

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bu ticaret savaşı daha sertleşirse Çin çok daha fazla zarar görecek gibi her şeyi üretebilirsin ama pazarlama satış gücünü elinden alırlarsa sadece Çin içerisinde geçerli olan markaların olur

2.  Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    Swaplama sürdürülemedi.
    Bu da sürdürülemez.
    Daha ne kadar satılır, tutulur ne olur bakalım.
    TL’ye yansıyabilecek tek olumlu hamle s400’den vazgeçilme durumu.
    İran’dan petrol alımı tamamen durmuş.
    S400 ne olur hiç belli değil.

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    dünyada ikinci sıradaki telefon markasını bir anda abluka altına aldılar tıpkı doların rezerv para olarak finansal piyasaları terbiye etmesi gibi şimdi de gogıl ı teknolojik sopa olarak kullanıyor abd aynı şey silah sanayisinde de geçerli tam texas kovboyları bunlar
    Nadir toprak elementlerine sınır getirmesi denklemi değiştirecek güçte bir hamle olabilir. Bu elemntlerin ne olduğunu ve temin edilemediği zaman nelerin üretilemediği google'da görülebilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

mayıs 2016 dan bu yana ilk kez borsada işlem yaptım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Dolarda bugün de tanzim fiyatlar var, almayanı döverler bea...

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    TL yok ki elde...

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Nadir toprak elementlerine sınır getirmesi denklemi değiştirecek güçte bir hamle olabilir. Bu elemntlerin ne olduğunu ve temin edilemediği zaman nelerin üretilemediği google'da görülebilir.
    https://www.gazeteduvar.com.tr/yazar...k-elementleri/

7. Katar,birde dolarları satarsa, yandı,iguana

Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    bugün için 3000 puan yukarı bekliyordu
    baktım evet oda bekliyormuş ben 3.000 5.000 anlamam bugün yukasrı bekliyordum pazarteside devamı gelebilir ama devamı zor

Alıntı Originally Posted by kuzu Yazıyı Oku
    gelelim FURUSMAMA....kısa vadeye....para kazanma makinem nedir benim...FURUSMA KURALLARIM....kuzu kuralları...VE FURUSMAM....

NE YAPTIK....95 500 DEN SHORTLADIK....HEDEF 84 000 DEDİK...SONRA 75 000 DEDİK...USULET VE SUHULETLE DEDİK.

95 500 DE ACTIGIMIZ SHORTLARI....85 500 de kapattık....kapatma sebebi ne idi....bir kuzu kuralı...pozdaki para iki katına çıkmıştı...ALDIK.

BİR BASKA KUZU KURALI İLE....5 iş günü bulaşma....bulaşmadık.

yaralarını yaladı....ölen öldü...kalan kaldı....ŞİMDİ YENİ FURUSMAYA GİRME ZAMANI GELDİ.

TALAN ZAMANLARINI....iç dinamikler belirler....ve belirliyorlar suan….yarın bi 3000 puvan yukarı basarsa tabiii….
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 243/1000 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •