Sayfa 365/1000 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben Bülent Arınç'ın yaptığı bu açıklamayı çok çok garip buluyorum. Hem de Cumhurbaşkanlığı yüksek istişare kuruluna yeni atanmışken.
    Bugün Numan Kurtulmuş : Hesap sorma yeri sandık değil biz kendi çatımızda çözeriz demişti.
    Eleştirilere kulak veren , yanlıştan dönen parti izlenimi mi vermek istiyorlar acaba? Kendi parti içi muhaliflerine mesaj verip , özellikle Arınç 'a söyleterek çekmeye çalışıyor olabilirler. Birçok muhalif üyeye görev verdiler zaten .
    İşin komik yani , komple Türkiye ağız mı değiştirecek şimdi? Siyasetcileri, medyası. .. Bahçeli karşı çıkar bu duruma .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    arınç bir şey yumurtlarsa muhakkak o yumurtadan civciv cıkar
    eskiden akp nin içindeki radikal durumları konuşmaktan cekinmeyen birisi diye tanımlardım
    zaman gectikce anladım ki arınç bir öncü kuvvetmiş yani söylemleri kendi fikri degil üst akılın sözcülügü imiş

ve arınç söyledi ise bu kesinlikle kendi fikri degil üst akılın düşüncesidir
    Tabiki. Sen daha yeni yeni barış. Sonra ilk görevi aldıktan sonra başkanlık sistemini eleştir. Biz de yedik .

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Trump reis görüşmesinden 2 saat sonra serbest kaldı...........

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...lacak-4980818/
    Sanki S400 konusunda da bir son dakika calimi gelecek. Sebep bulunur elbet.

4.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Sanki S400 konusunda da bir son dakika calimi gelecek. Sebep bulunur elbet.
    S-400 bizim hakkımız, öyle yada böyle alacağız ama biraz geç olacak.

5. ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Morgan Ortagus, Türkiye’nin Rusya’dan S-400 hava savunma sistemi alımını tamamlaması durumunda, ABD'nin Düşmanlarına Yaptırımla Karşı Koyma Yasası (CAATSA) yasasının öngördüğü yaptırımlara maruz kalabileceğini belirtti.

S-400
    © SPUTNİK/
    Rusya: Türkiye’ye S-400 sevkiyat tarihleri ile ilgili bir değişiklik yok
    Ortagus, bugünkü basın toplantısında, “Türkiye’yle işbirliği yapmak istiyoruz ama duruşumuz değişmedi. Türkiye, S-400 alımını tamamlarsa oldukça gerçek ve olumsuz sonuçlara katlanır. Bunlar, F-35 alımının ve Türk sanayisinin bu programa katılımının durması ve CAATSA yasası kapsamında yaptırımların uygulanması†dedi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, S-400'lerle ilgili, anlaşmanın imzalandığını v

https://tr.sputniknews.com/amp/abd/2...-tehdidi-daha/

6. Reis Trump görüşmesi belli bir netice vermemiş.
    Açıklama sert, uzlaşmak yok duruşumuz aynı diyor ABD.

Sayfa 365/1000 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •