Sayfa 138/1000 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Borsa gidiyor, 83.888 desteğini kırmak üzere. Buradan çıkan parayı ancak faiz yurt içinde tutabilir. Benden söylemesi.
    12 haziranda faiz indirimi bekleyen ekonomistler var üstat sabah izlerken sinir krizi geçiyordum

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Arkadaş Amerikadan yazıyor, siz bu durumu kaçırdınız sanırım. O' nun mevsimleri bize uymuyor. )
    Arkadaş kışın soğukta kalmış. Özellikle gövde üstü.

MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    DEprem bilimde, fay hattında enerji birikiyor derler ya felaket tellalları...

O hesap.

Halledilmek şöyle dursun hiç zayıflamayan iç ve dış problemlerle dolar kurunda gene enerji birikiyor.

Tamamen hissi.

Ufak bir kıvılcım öne çekebilir zelzeleyi.

Bu ortamda sükunetle iş ve üretim yapmak olası değil.

Damadın durumunda yöneticilerle böyle durumlarda çıkıp ortaya, şu kadar teşvik verdik falan derlerdi.

Tıs yok.

İnandırıcı olmaktan çok uzak şeyleri bile rahatlıkla dillendiren bu yönetim için bile uzak geliyor yalan söylemek.

Dikkat edin iktidar bir şeyi yapmaktansa, görüntüyü kurtarmak derdinde.

Ümit yok.
    Yok be Hocam, iktidarın yaptıkları da var. Bugün iftar veriyorlarmış. Daha ne olsun. Süper icraat.

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    12 haziranda faiz indirimi bekleyen ekonomistler var üstat sabah izlerken sinir krizi geçiyordum
    Artık piyasa ile inatlaşmamayı öğrenmemiz lazım bahri.
    Sen de hafif hafif az da olsa kaskonu yapmaya başladın. Ben de kendi sistematiğim içinde kaskolu sayılırım. O nedenle sinir olmaya gerek yok. Sorumluluk bizim değil karar vericilerin.
    Onlar ne derse biz de eyvallah deriz.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Ekonomistlere göre PPK toplantısında Tcmb başkanı Çetinkaya -Brüt rezervleri takip edin-. demiş.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

yanarım yanarımda dün 1.87 den yapıya tüm parayı gömen arkadaşıma yanarım 1.86 ya alış yaz dedim eğer oraya yazsaydı dün alamayacaktı vermeyecekelrdi
    yok dedi 87 ye yazayoım verirlerse alırım 87 yi aşağı kırmıyorlar dediydi nerden baksan bi günd zararı 3.000 tl
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Rxpu hocam, bist nereye kadar inebilir 60k görürmüyüz borsaya giriş için buraları mı beklemek lazım?

Sayfa 138/1000 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •