Sayfa 448/1000 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548948 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Kürecik radar üssü unutuldu. Hem ruslara karşı üs kurduracan sonra çıkıp ben s400 alıyorum diyeceksin. Adamlar bildiğin fikir uçuşması yaşıyor.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. The Big Short Filmini izlemeyenler izlesin tavsiyemdir. Şuan Dünya da ve Türkiye de batık düzeni çok iyi anlatan bir filmdir. Filmi konut piyasasından günümüze uyarlarsak parasal düzen bozuk ve çökmüştür ama bir şekilde her şey mükemmel gidiyor geyiği ile idare edilmektedir ama yolun sonuna da gelinmiştir.

3.  Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    Kürecik radar üssü unutuldu....
    Strateccik müttefikimiz ABD'nin başkanı "Kürtlere saldırması halinde Türkiyeyi ekonomik olarak mahfederiz." diyecek kadar azmış ama Türkiye İncirlik'de 50 adet ABD nükleer füzesine hala evsahipliği yapıyor.!. Sizi mahfederim diyen bir ülke için kendimizi nükleer hedef tahtası yapıyoruz, aklımız fikrimiz durdu herhal..
    Son düzenleme : METEPOSTA; 01-06-2019 saat: 01:43.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    The Big Short Filmini izlemeyenler izlesin tavsiyemdir. Şuan Dünya da ve Türkiye de batık düzeni çok iyi anlatan bir filmdir. Filmi konut piyasasından günümüze uyarlarsak parasal düzen bozuk ve çökmüştür ama bir şekilde her şey mükemmel gidiyor geyiği ile idare edilmektedir ama yolun sonuna da gelinmiştir.
    Abi kureseli bilmem ama bizim sistem cop oldu. Nereden tutsan elinde kaliyor. Krizden cikmak icin birsey yapmayi birak krizin varligini bile kabullenmez isen ne olabilir ki.

5. Ben isin ic-dis politik problemler boyutunu gectim. Durum kotu oldugu icin olumsuzluklar buyuk etki yaparken cozulen sorunlar sinirli etki yapar.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    TL alın.
    Bakın TL'ye hücum varmış.TL varlıklar kapışılmış.
    https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2019/05/31/tlye-hucum
    Salak yerine konsak, bu kadarı olmaz!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Cifcinin gecen yildan kalan 3 milyarlik tarim destegini odeyemeyen, 1 milyarini kirpan, Bayram sonrasi doviz bozdurup memur maasi odeyecek hazinen var. Ama uctuk kactik.

8. Şu Pentagon açıklamasını resmi olarak görmedik hala; bir gazetecinin tweeti üzerinden konuşuyoruz.

Sayfa 448/1000 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •