Sayfa 900/1000 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. cipras çıtayı yükseltmiş.
    abilerini çağırmışlar.
    tansiyon birden yükselebilir..

2.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    cipras çıtayı yükseltmiş.
    abilerini çağırmışlar.
    tansiyon birden yükselebilir..
    Demekki dolar daha da düşecek

3.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Bende gördüm bebişi kreş ten çıkmış.
    GÖZLeMİM ADIN GİBİ bosh' SUN

4. pala akdenizden vurgun yapabilir

5. Bizimkiler dolari trump da altını swaoliyir sanırım ))))
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

6.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    ardindan un su sut yag tuz maya hepsini ust uste atiyorsunuz.3 saat sonra ekmek hazir.hatta evin o ekmek kokmasi bile ayri guzel .

Bu saydiklarinizi makinaya yükleyip, 3 saat sonra kapağını açtığınızda ekmek olacakmı alıyorsunuz.

Başka el işçiliği olan bir durum yok sanırım.

Yazılanları okuyunca, doların daha ilk hareketinde kimsede dolar kalmayacak gibi bir izlenim edindim.

8. Dolar formunda sıkılan arkadaşların midesi guruldamış... Ekmek yapma meselesi Sinbo denen aletle 15-20 kez yaptık, pek beğenmedik. Uğraşa değmiyor. İzmir de köy ekmeği bulmak çok kolay. Ayrıca evde ekmek yapınca çok yiyoruz.

Dolar konusunda büyük oyuncular yavaş yavaş istedikleri kıvama getirmeyi başardılar. Şu başlıkta bile yılların finans okuryazarları bıktım- usandım moduna girmiş. Oysa , biz dövizi neden tutuyorduk ? Paramızın değerini korumak için. O zaman enflasyon yerine otursun, devalüasyon yapılacaksa yapılsın vb. olaylar bitsin, dinginlik sağlansın bizde dövizi sahibine verelim. Dert etmeye gerek yok. Efendim, TL faiz zararım şu kadar, 6,20 den satıp, 5,60 dan alsaydım dolarımı artırırdım gibi feveranlar etmeye gerek duymam. Olmuşa ve ölmüşe çare yok. Burası Türk-iye , fırsatlar ülkesi.

Sayfa 900/1000 İlkİlk ... 400800850890898899900901902910950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •