Sayfa 829/1000 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    5,92 olmuş. Gün içinde bakamamıştım .
    Neyi fiyatlıyor böyle, seçim iptal olasılığını falan mı?
    Syn EGEDUK , Bu seçimin iptal olasılığı çok düşük hatta imkansız çünkü iki adaydan biri diğerine fark atacak ama ben emin değilim hangisi hangisine atacak onuda seçim akşamı ysk sayımı bitirince göreceğiz..

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    mahallede top kiminse maçı durdurma takımları tekrar ayarlama şansı vardı benim çocukluğumda, bir de top kaçarsa o gidip almazdı.
    Penaltıları da top sahibi kullanırdı.

3. Binali seçilirse dış güçler, ekrem seçilirse iç güçler bizi rahat bırakmaz, dolarda yükseliş kacinilmaz oluyor böylece. Memleket kıyamete kadar bu sınavı verecek, bu toprağın cocuklari oldukça ve vatanı terk etmek istemiyorsak, mücadele de kacinilmaz. Yardirmaya alisalim, ben rahat bir nesilde büyüdüm, zorluk görmedik çok, hep ne zaman gorucem diye bekliyordum zaten))) gençlik hayalimde dindar insanlar gelecek memleket düzelecek vardı ama o da olmadı
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

4. Konu başlığı;"İşsizlik de son durum"
    Biliyorsunuz bir ekonominin en temel,en has,en hakiki,en öncelikli görevi iş/aş yaratmakdır...
    Bazen detaylar arasında boğuluyoruz...
    Bende asıl gündemimizin bu olması gerektiğini zaman zaman bu başlığın gündemine taşıyorum...
    Pazartesi Tüik Mart ayı işsizlik verilerini açıklayacak (Şubat-Mart-Nisan ortalamaları..)
    İşkur ise Mayıs ayı verisini açıkladı...
    İşkur verisini eğilimi göstermesi bakımında takip ediyorum...
    Mayıs ayında işgücü piyasasın da bir canlanma olmadığı görülüyor İşkur a göre
    Aksine işler daha da durmuş bir önceki aya göre...
    Muhtemelen Haziran ayı da kötü geçiyordur piyasa açısından belki biraz turizm...
    Maalesef işsiz gençlerimiz ve işini kaybetmişler için çok umut ışığı görünmüyor...
    Temmuz-Ağustos-Eylül de piyasa da/işler de ciddi canlanma göremezsek ardı zaten kış ve işsizlik de tarihi rekorlar görebiliriz önümüzde sene...
    Belki Fed in faiz indirimi,dolayısıyla bol ve ucuz doların ülkemize yeniden akması ile işler açılır
    Ne dersiniz çıkmadık candan umut kesilmez mi?

Arz ederim....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    azerbeycan petrollerine sarkma hedefleri vardı tanklar ve uçaklar su gibi içiyordu malum.
    Sarksalar dâhi, o petrolü neyle taşıyacaklardı, Karadeniz ve Akdenizden taşıyamazsın, karayolu ile imkânsız, demiryolu yok.

Saçma salak bir harekat orduyu böldü, halbuki Stalingrad, Leningrad ve Moskovanin isini bitirmesi lazımdı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    bu arada yeri gelmişken savaşı Alemanların aleyhine çeviren kişi başta bilgisayarın pederi Alan Turing'dir. Herkesin araştırmasını tavsiye ederim, hatta üşenenler için filmi dahi var.

Syg.
    Büyük amiral Karl Dönitz bir beyanatında, sadece Enigmanin çözülmesiylen savaş kaybedilmedi der...

Savaşı kazanmak için ekonomik, teknolojik ve insani kuvvetler daha önemlidir demişti...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7. Türkiye'nin Rusya'dan S-400 hava savunma sistemi alması, buna karşı ABD'nin Türkiye'yi F-35 savaş uçağı programında çıkarma yönünde kararlar alması iki ülke arasında ipleri gerdi. ABD'nin yaptırım söylemlerine Türkiye'de aynı ifadelerle yanıt verirken, Washington yönetiminden Ankara'yı çok kızdıracak yeni bir hamle daha geldi.
    ABD, terör örgütü PKK'nın Suriye kolu YPG'nin omurgasını oluşturduğu DSG'ye 200 TIR ağır silah ve zırhlı araç gönderdi.

çavuşoğlu: Fransa samp/t vermek istiyor, bu da olumlu bir adım-aa/ntv

Beyler taze füzelerimiz geldi, görüşlerinizi alalım!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 829/1000 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •