Sayfa 6/1000 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

halkb de ki ortaklarımla maliyet düşürme konusunda kapıştık
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bi yerde gördüydüm ama hatırlayamadım blomberg olabilir temmuzda gelecek s400 lerin hazirana çekilmeye çalışıldığına ilişkin
    Blombergteydi ayhan abi o haber haziran sonrası herşey çok güzel olacak 👌

3.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    tfx de hesap acmak icin turkiye finans te hesap acmamiz gerekirmi?
    birde sorun yasanmismi hic arkadaslardan varmi kullansin?
    Hesap açmanız zorunlu. Tfx, açacağınız hesaba bağlı olarak çalışır. Hesap işletim ücreti yok. TL hesabı açıldıktan sonra internet şubeden Usd, Euro, Sterlin, Chf ve altın hesabı açabilirsiniz.

Faiz ödemeleri giderek bütçeyi sıkıştırıyor. Uzun yıllar 50 milyarTL civarında seyreden faiz ödemeleri ilk kez 2018'de 74 milyarTL'ye, bu yıl ise 117,3 milyarTL'ye çıktı! Faiz ödemelerinin bütçe harcamalarına oranı ise %8,9'dan %12,2'ye yükseldi!" Abdurrahman Yıldırım/Habertürk

5. Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

6.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Hesap açmanız zorunlu. Tfx, açacağınız hesaba bağlı olarak çalışır. Hesap işletim ücreti yok. TL hesabı açıldıktan sonra internet şubeden Usd, Euro, Sterlin, Chf ve altın hesabı açabilirsiniz.
    tesekkur ederim abi
    sadece kac sorum var:
    birinci bu tfx zaten turkiye finans katilim altinda calisir ve garantidir para demi? yani banka gibimi calisiyor?
    birde bu alis satista sikinti olmuyormu acaba? kesinlikle alis satis zamaninda yaparken gerceklestirilirmi? bir yerde gordum hatta off-line alip sata bilirsin
    birde arbitraj kur farki yuksekmi makas? mesela eur/dolar paritesi simdi 1.117 olurken bunlar ne kadar alis satis yapiyorlar? websitede kur yazmis ama onemli internetbankasinda nasil oldugu

usta tüsiata sağlam akymış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    tesekkur ederim abi
    sadece kac sorum var:
    birinci bu tfx zaten turkiye finans katilim altinda calisir ve garantidir para demi? yani banka gibimi calisiyor?
    birde bu alis satista sikinti olmuyormu acaba? kesinlikle alis satis zamaninda yaparken gerceklestirilirmi? bir yerde gordum hatta off-line alip sata bilirsin
    birde arbitraj kur farki yuksekmi makas? mesela eur/dolar paritesi simdi 1.117 olurken bunlar ne kadar alis satis yapiyorlar? websitede kur yazmis ama onemli internetbankasinda nasil oldugu
    Makas aralıkları en uygun olan yer şuan için.Ayrıca gecede işlem yapabilmek avantaj.
    Dolarda makas 1.5 kuruş kadar.
    Gram altında 1 kuruştan bile az.
    usd/euro'da 0.0010
    Tek kötü tarafı para TL'ye döndüğünde alınabilecek tek günlük fonu var oda kira sertifikası fonu.Günlük getirisi 0,033 falan.

Sayfa 6/1000 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •