Sayfa 463/465 İlkİlk ... 363413453461462463464465 SonSon
Arama sonucu : 3717 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: VAKBN - Vakıflar Bankası

2.çeyrekte rekor kar arışı bekleniyor.%210
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. He gardaş he obo oldu...

3.  Alıntı Originally Posted by yksl Yazıyı Oku
    obo görülüyor. Çalışırsa çok kötü.
    ne obosu ne tobosu ne şusu busu hissenin yönünü para belirler grafik mrafik hikaye madem herşey grafikle alakalıydı zengin miyiz hepimiz ? vakıfbank ile ilgili olarak öyle bi durum olmaz yabancı payı çok düşük ve karlılık artışı ile yukarı gidiceğini düşünüyorum şahsen olur olmaz farklı mevzu çünkü banka kendi hisselerini alıyor halkbankta öyle kamu bankaları pozitif ayrışacak zaten yapmaları gereken aslında bu ara ara varlık fonu devreye girip düşüşleri önlese millet bugün dolarda değil borsadaydı benim hoşuma gitti vakıfbankın düşüşe dur demesi.

4. onu zaman gösterecek, kesinlikle olur demiyoruz ama çalışırsa çok kötü olur, maalesef tehlike var, obo çok net...
    borsada işler şahsi temenni ve isteklere göre gitmiyor maalesef...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by yksl Yazıyı Oku
    onu zaman gösterecek, kesinlikle olur demiyoruz ama çalışırsa çok kötü olur, maalesef tehlike var, obo çok net...
    borsada işler şahsi temenni ve isteklere göre gitmiyor maalesef...
    sana sitem etmiyorum sayın yksl yanlış anlama uyarın çok güzel dikkat çekip bizi uyandırma amaçlı paylaşım yapmışsın tşk ederiz keşke daha çok kişi yazsa değerli bilgiler topiğe umarım vakıfbankın yaptığı geri alımlar iyi netice verir şuanlık izin vermediler hisselerinin düşmesine izlemedeyiz.

6. Teknik analiz diye birşey yoktur..saygilar

7.  Alıntı Originally Posted by Petrol-Enerji Yazıyı Oku
    Teknik analiz diye birşey yoktur..saygilar
    Deme öyle deme

8. Zaten pozisyonel yazmıyorum. Pozisyonel yazsam yukarı gider uçar falan diye yazardım.
    Bende hisseyi taşıyorum ve gidişattan tedirginim.
     Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    sana sitem etmiyorum sayın yksl yanlış anlama uyarın çok güzel dikkat çekip bizi uyandırma amaçlı paylaşım yapmışsın tşk ederiz keşke daha çok kişi yazsa değerli bilgiler topiğe umarım vakıfbankın yaptığı geri alımlar iyi netice verir şuanlık izin vermediler hisselerinin düşmesine izlemedeyiz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 463/465 İlkİlk ... 363413453461462463464465 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •