Sayfa 633/635 İlkİlk ... 133533583623631632633634635 SonSon
Arama sonucu : 5079 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: VAKBN - Vakıflar Bankası

1. %95 i yerlilerde olan vakbnk ve halkb da , boa para kaptıranların aklına ...............
    kripto paralarda oynamak daha zevkli, sahipsizlerin (kripto) bile sahibi varken,
    s.devlet kendi hisselerine sahip çıkmak yerine yabancılara yem yapıyor.

2. Vakıfbankında onu alanında kendi adıma baskılayanında amk...

3. %5 yabancı oranı ile halkb ve vakbnk da yabancının önünde eğilmek ve hisselere sahip çıkmamak tek kelime ile adiliktir.
    batak hisseler kadar demek ki değeri yokmuş ve devlet bizi gasp etmiş.
    yerli aracı kurumlarına da kızıyorum. bist in çöp hisseleri kadar değeri yokmuş demek ki.
    2002 yılında , fırfırlara güvenmeyip parayı altına yada en kötü döviz olarak tutsak sıkıntı yaşamazdık.

4. Gerçekten bist kumarhaneye dönmüş ne olduğu belirsiz 2 masa sandalyeden ibaret firmalar değerini 2-3 e katlarken ülkenin 4. Büyük bankası olan vakbn böyle basit ayak oyunlarıyla 90.000 endex fiyatlarında kaldığı ve vakbn 500 Milyon hisse geri alım programı açıklamasına rağmen hisse almayıp aksine kendi aracı kurumu olan vakıf yatırımın her fırsatta yüklü satış yaparak günde 7-10 milyon lot arası yüklü satış işlemi yaparak kağıdı baskıladığı başka bir banka yok maalesef Halkb davası olduğu için yükselmez iken vakbn çok kötü bir yılı geride bıraktı ancak 2021 dede vakıf yatırım aynı hareketlerine devam etmekte olduğundan hisse berbat vaziyette Golden Cross kesişmesi olduğu halde kağıtta yükselme emaresi olmadığı gibi düşüşlerde en önde düşmeye devam etmekte yazıklar olsun Vakıfbank yöneticilerine bakkal dükkanı sahibini kaysak yönetime emin olun daha iyi bir yönetim sergilerler.Bir daha kamu hissesine mi bulaşmak tövbeler olsun endex 81.000 den 156.000 e gitti biz para kazanamadık VAKBN sayesinde ....Kamuya mı güvenmek bir daha asla............YTD.

satamıyorum da bu kağıdı uzun zamandır bekleyip duruyorum. ******** kağıt endeksi görmüyormusun. sinir tavan yaptı psikoloji bozuldu......

6. yabancı oranı; vakbnk % 4,24 , halkbnk ise % 5,13
    ve bugün bile olmayan malları ile merllyn 2,900,0000 milyon lot ile hisseyi baskılıyor.
    ********siniz, diyorum. kim üstüne alıyorsa alsın.
    viop da yerli yatırımcı düzüyorlar. devlet hiç bu kadar sahipsiz olmamıştı.
    böyle saçma uygulamalar olabilir mi ?
    127 dakikadan sonra dikkatli şekilde izleyin. sonra başından itibaren de izleyebilirsiniz.
    çok değerli bir teknikçi selçuk gönençler in 14 ocak 2021 youtube yayını.
    https://www.youtube.com/watch?v=nGYHJQkdXpg

https://twitter.com/fibonacinew/stat...559255555?s=20

takasçık günlük

ne hayaller vardı aslında

gerçekleri yenemedi

8. TVF havuzunda olan şirketlere bulaşmamak lazım,mış bunu malasef yaşayarak anladık :
    bunda bankaların bir suçu yok güvenilmez yönetimdir :
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 633/635 İlkİlk ... 133533583623631632633634635 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •