Sayfa 637/637 İlkİlk ... 137537587627635636637
Arama sonucu : 5095 madde; 5,089 - 5,095 arası.

Konu: VAKBN - Vakıflar Bankası

2.5 milyar degeri var

5 milyar borç bulacak

kah kah

bol sanş

şansa benden çok ihtiyacı var

2. 40 milyar kredi dağıtacakmış parayı nereden bulmuş 2023 yılı yaklaşıyor olanıda yandaşlarada dağıtalım nasıl olsa koltuk gitti sonra yurt dışında paşa paşa yaşarız geride kalanlar düşünsün

3. Yav bardağa neden boş tarafından bakılıyor ve ya buna zorlanıyor..
    40 milyar tek kalemde dağıtabilecek güçte olan bir bankanın değeri en az ne olmalı..buna odaklanmak lazımmm...
    O.....çocuğu spekkk elbette pes edecektir... Ya sabır diyorum çünkü yapacak bir şey yokkk
    Yatırım tavsiyesi değildir.. Şahsî görüşümdür...

4. Atasözü yiğidi öldür ama hakkını ver teknolojik alt yapıda vakıfbank özel bankalardan daha iyi bunu takdir ediyorum özel bankalarda işlem yapıyorum bana göre vakıfbank en iyisi doğruyuda söylemek gerek internetten izledim 2020 de ziraat ve halkbank verdiği ucuz kredilerden dolayı zararda ancak vakıfbank için zararda olduğu söylenmedi düşünmek gerek bunuda 12 aylık bilanço açıklandığında göreceğiz iyi bilanço gelirse zaten bekliyoruzda beklemeye devam biz buradayız büyük oyuncu düşünsün biz alışkınız 22 yıldır neler gördük ama ayaktayız

5.  Alıntı Originally Posted by ismailoguz Yazıyı Oku
    Atasözü yiğidi öldür ama hakkını ver teknolojik alt yapıda vakıfbank özel bankalardan daha iyi bunu takdir ediyorum özel bankalarda işlem yapıyorum bana göre vakıfbank en iyisi doğruyuda söylemek gerek internetten izledim 2020 de ziraat ve halkbank verdiği ucuz kredilerden dolayı zararda ancak vakıfbank için zararda olduğu söylenmedi düşünmek gerek bunuda 12 aylık bilanço açıklandığında göreceğiz iyi bilanço gelirse zaten bekliyoruzda beklemeye devam biz buradayız büyük oyuncu düşünsün biz alışkınız 22 yıldır neler gördük ama ayaktayız
    3.ÇEYREK kötümü geldide hisse olumlu algılayamadı..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. Filler tepişirken biz 50 cent maliyetle hisselerimizi kasaya koymuşuz bize birşey olmaz büyük oyuncuların maliyeti bizden çok yüsektir onlar düşünsün

7. Ünlü 5.70 den 6.05 e tera 8.73 hedef fiyat vermiş hedef fiyat verilmiş ise satış devam eder

Sayfa 637/637 İlkİlk ... 137537587627635636637

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •